• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: tam kde máš mazání ty posty stejně uvidíš ;)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    ZARREMGREGARROK: mam viz nize a vse funguje....

    Google Chrome 46.0.2490.86 (Oficiální sestavení) m (32bitový)
    Verze e8926f681fbb840b4f389e7e692343d4505722ce-refs/branch-heads/2490@{#560}
    Operační systém Windows
    Blink 537.36 (@e8926f681fbb840b4f389e7e692343d4505722ce)
    JavaScript V8 4.6.85.31
    Flash 19.0.0.245
    User agent Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.86 Safari/537.36
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ZARREMGREGARROK: Není to jediný server, kde se to děje. Asi přestaly podporovat nějaký starší protokol?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Od dnešní aktualizace mi Chrome i Firefox začaly odmítat https nyxu

    Chrome "46.0.2490.86 m" tvrdí nudné:
    This webpage is not available
    ERR_CONNECTION_RESET

    Firefox "42.0" tvrdí:
    Chyba zabezpečeného spojení

    Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.

    Požadovanou stránku nelze zobrazit, protože nelze ověřit autenticitu přijatých dat.
    Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: hromadne nejde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, rad bych se zeptal, je nejak mozne hromadne nastavit treba pro tricet lidi v mem ignoru (ktere mam pouze ignorovat v poste napriklad) nastavit jim oboustranny ignore?
    diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZMAR: Jen filtr
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    nevim jesi se uz nekdo neptal ale nejaka moznost pridat funkci seradit prispevky v diskuzi podle poctu kladnych plusu?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    je nejaka moznost, ze by uzivatele kteri udalost oznacili formou "im interested" byli taky nekde vylistovani? Ted je tam videt jen cislo, ale ne konkretni id
    NYX
    NYX --- ---
    DZODZO: Pokud mas ro, tak to je tim
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    este k tym + a - ... v ustavu nemam moznost hodnotit prispevky, to je bug alebo featura zvana RO?
    NYX
    NYX --- ---
    procisteno (mozna to bude jeste chvili strasit v cache)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, na homepage mám vyfiltrovaný události podle typu divadlo, no a je tam spousta, kde někdo očividně omylem zvolil špatný datum (rok) a visej mi tam už leta. mám kontaktovat jejich autory asi žejo? a když se mi neozvou (někteří se víc jak rok na nyx nepřihlásili), tak jde nějak to tady "popostrčit", aby to někdo třeba smazal/opravil, aby to tam nestrašilo?

    NYX
    NYX --- ---
    Pardon za tu pomalost ted, neco mi trochu ujelo a odswapovala se mi cela databaze :-/
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: jj, takovy facepalm z me strany kdy jsem delal multidomain cert a na holy nyx.cz jsem zapomnel. takze pokryva jen:

    DNS Name: www.nyx.cz
    DNS Name: beta.nyx.cz
    DNS Name: i.nyx.cz
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska na me pri navsteve Nyxu vyskocilo varovani, ze HTTPS certifikat pro nyx.cz neni platny. Koukal jsem se a fakt, pro "nyx.cz" platny neni, jen pro "www.nyx.cz".
    Koukal jsem se a nyx pouziva certifikat od Comodo. Ten by mel standardne poskytovat certifikat pro www i holou domenu za jednu cenu, neslo by to opravit?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    FATBOZZ: aha, no to je ale potom take zmatocne, ked to nie je vidiet na prvy pohlad (teda neviem, mozno v premiovej verzii to pise vedla aj minusy :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DZODZO: To bug neni, prispevek dostal +100 ale i minusy :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    FATBOZZ: ja som narazil na bug, ze chcem vyfiltrovat +100 a zobrazuje mi to napr aj +87, pripadne ked si dam +50, tak vidim prispevok +46
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SOLDIK: A umis aplikaci zavrit jak popisoval nyx? Zavrit ne jen schovat jednim klikem na HB...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam