• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz kliknu nahore v zahlavi na svou ikonku, proc mi to nenabidne menu jako u ostatnich ikonek, ale hodi me to na profil? DIky
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    co implementace .gifv?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Tak nic :)
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMINATOR: co na to zbezne koukam, tak to asi nepujde. nenapada me jak z odkazu vygenerovat spravny embed kod.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Zdravím, neplánují se i embedy Bandcamp přehrávače? Když je tu Soundcloud...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: API přes Vánoce timeoutovalo furt, bez ohledu na typ připojení a zařízení.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Vypadá to tak :)

    Minor SQL Error - Neco nemusi fungovat jak by melo. Pokud problem delsi dobu pretrvava, ulozte prosim tuto stranku (HTML, ne jako screenshot) a poslete ji na nyx@nyx.cz
    NYX
    NYX --- ---
    Obcas se v tom trochu vrtam
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vidim to stejne, zvlast jeden den (mozna stedrej den?) to bylo nesnesitelny
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    je to jenom u mne nebo je teď nyx posledních pár dní poněkud (znatelně) pomalejší? ostatní weby jedou normálně...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEZ: Dej screenshot prosim
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MATHEZ: v premiovce je to opravene. :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Na mobil (galaxy s5) reklama zakryva vyhledavaci formular a cini jej nepouzitelnym
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ehm... jsem tak nějak o pár hodin prošvihl vánoční akci, nějak to strašně rychle letí.... a najednou tu na mě svítí že mi za chvilku prémiovka vyprší.
    Nešlo by tu akci o pár dní prodloužit...? :P
    NYX
    NYX --- ---
    POZITRON: to "upozornit na nové záznamy" nefunguje?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, mam dotaz, zrusila jsem si ty otravny prispevky uzivatelu na uvodni strance uz davno, ale stejne me to porad oznamuje, ze "Přibyly záznamy v přehledu na úvodní stránce". nejde se toho nejak zbavit? preci kdyz me stvaly prispevky, tak me stve i upozorneni na ne. :) dekuju.
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: hlasovani v ankete te posle do toho klubu, takze viditelnost na gate se ridi poctem neprectenych prispevku tam. proc to delat sloziteji nez je nutne, zejo :)
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: mam pocit, ze staci navstivit diskuzi o anketach [ nyx :: ankety ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam