• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Aha, tak to bylo nastavením v nyxdroidu; díky za info.
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: Na iosu slape a palecky vidim, tj. na strane api asi vse ok?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    And now for something completely different: palečky došly, nebo je to jen u mě? Od včera nevidím hodnocení ni možnost hlasovat, a žádný update nyxdroidu v poslední době nebyl (via API, jmenovitě nyxdroid).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ale myslim, ze sparovat IP s pripadnym jinym uzivatelem NYXu v dane dobe by se dalo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KINGFISHER: To by ses načekal, pochybuju, že by tam byl - mě to podle IP adresy upichuje k nákladovýmu nádraží, páč tam sídlí UPC, přes který jsem připojenej.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PISKVOR: chlapec by se asi divil kdybych se postavil před ten T-mobile a počkal na něj... ono, kolik lidí tam asi tak bude v pátek večer... :-)) ... "zdar, hele ty se mě snažíš dostat na účet na nyxu nebo co?" ... ten výraz v obličeji by byl k nezaplacení...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KINGFISHER: No a? E-mail přijde tobě, ne jemu, a pokud ten link nepoužiješ, nic se nemění. Naprosto standardní resetovací procedura. Akorát bych řekl, že po nedávném incidentu se Sobotkou to teď bude populární mezi l33t haxx0r dětma.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HARDCABB: nevšiml jsem si, že bych se k někomu choval nevybíravě.

    někdo si sedne, otevře browser, vleze na nyx... naťuká můj nick do kolonky uživatel a dá Zapoměl jsem heslo. No tak to je naprosto geniální.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KINGFISHER: spis se nudi jeden ze stovek uzivatelu nyxe, ke kterym se chovas nevybirave? mne tydle maily (ne z nyxu, ale z jinych sluzeb) chodi do spamu pravidelne, bud s tebou chce nekdo vyjebat nebo je to nejakej robot.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HARDCABB: takže někdo sedí v kanclu po práci a nudí se jo?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    nekdo odeslal formular s zadosti o reset hesla na tvuj ucet, co je na tom zvlastniho?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    T-mobile, Tomíčkova... tam jsem nebyl tak 9 let.

    existuje nějaký vysvětlení k tomuhle?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ?

    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: Nepokryva tu hlavni
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: proc by to neslo, nepokryva vsechny subdomeny?
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: koukam to se stavajicim certifikatem nepujde :-/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    aha to mě nenapadlo :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: v premiovce si muzes zaskrtnout, ze nechces byt videt ve statistikach.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a ještě se mi neodeslaly oba obrázky najednou ale ten jeden zůstal u druhé zprávy :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak mse může stát, že v anketě jsou již dva hlasy i když poslední příspěvek (ta anketa) dle statistik jsem viděl jen já? Jako prémiák mám statistiky online ne?

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajimave, dnes jsem se prihlasil na NYX a koukam ze bezim na HTTP, a to ma webovka HSTS s max-age=31536000. Nevim, zda jsem vcera nahodou nemazal historii a HSTS flagy se smazaly, ale i tak.

    Nabizi se otazka, bude nyx.cz pridan do HSTS preload listu?
    HSTS Preload Submission
    https://hstspreload.appspot.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam