• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJML: nevím jaké je přesně to číslo, ale ve chvíli kdy postnu něco co získá fakt hodně mnoho plusků, tak tam později v notifikacích vidím pouze to
    KEJML
    KEJML --- ---
    NAVARA: Já to tam teď na 48 a teď už to přibývá jen tempem jeden plus ha několik hodin... To znamená, že ještě dostanu max dvě notifikace a pak už mi to tu přestane vyskakovat?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ono i ve chvíli kdy je tam přes nějakých 50 plusů, se ostatní notifikace už vůbec neukážou...
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Já chci jen občas ostatní pobavit/potěšit... tyhle kluby fungovaly na Nyxu dřív než palce ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    tak tam nic nedávej, když nejsi honipalec... :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nešlo by přidat možnost vypnout si upozornění pro daný příspěvek? Ideálně vypnout jen upozornění na palce. Když dá člověk něco do vtipů nebo do obrázků, tak mu to pak vyskakuje ještě minimálně týden a zrovna tam mě to většinou příliš nezajímá.
    NYX
    NYX --- ---
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    NYX: ááá tyvle teď koukám že máme krpu v generování toho RSSka asi, a cpe se to tam s novejma datama :-D Hemno.. sypu si popel na hlavu, du to nahlásit.

    Dík za pomoc! A nakopnutí.
    NYX
    NYX --- ---
    KARYSLAV: ono to de-duplikuje podle nejakeho id nebo url, tak se to mozna prubezne meni v tom rssku. s tim asi nic nenadelam.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Nevím úplně kam to mám napsat, ale nefunguje správně natahování věcí z RSS do profilu na mé osobní úvodce (zdá se ale že v té veřejné části je to okej, https://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=KARYSLAV - ale ručně jsem tam musel pomazat, co tam napadalo).

    Konkrétně u mě, viz: https://www.dropbox.com/s/uso735s7x9nu3p7/Screenshot%202016-03-20%2018.36.17.png?dl=0

    Nemůžu přijít na to, kam to nahlásit :) To RSSko jsem zase oddělal, kdyžtak je tady:

    http://vasejmenojevaseznacka.cz/nejen-o-kreativnim-podnikani/rss.xml

    Přijde mi jak kdyby se to zpracovávalo buď dokolečka, nebo omylem několikrát.

    Asi to nebude core funkce, ale hlásím že to dělá divy :)
    NASA
    NASA --- ---
    NYX: Já vím, ale po tolika letech to kvůli jednomu postu nebudu měnit :-)
    NYX
    NYX --- ---
    NASA: pro zmenu mi staci napsat na co to je treba zmenit
    NASA
    NASA --- ---
    BIHARYS: jak píše KEJML - já ten klub "zdědil" když už byl pár let jak zavedený a název už byl zažitý...
    No a teď už stejně moc nejde měnit názvy klubů. Asi by to šlo přidat za současný název.
    DWAY
    DWAY --- ---
    super napad s tim infem na error strance
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PIVECEK: O 8 prispevku nize mas odpoved...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Ahoj, vim ze to asi neni problem nyxu, ale v mobilnim firefoxu se neda presne klikat na portret, palecky atd. Kdyz kliknu na nejaky prvek, vetsinou se dokliknu na jmeno uzivatele (profil). V Chrome bez problemu. Je na to nejaky fix, pripadne nejaka FF verze, kde to funguje? Testovano na telefonech Honor 4c a Huawei P8. Diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARDCABB:
    tak nepouzivej pratele ale "zname" :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pisu to sem pravidelne kazdej rok kdyz si kupuju premiovku, nemohl by na tedle strance bejt treba textarea kam bych pod sebe napsal ID kterym chci dat tu premiovku? pratele nepouzivam (nejak mi unika duvod jejich existence) a pridavat si je jenom kvuli tomu nechci.

    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ještě bych měl další nápad - šlo by přidat možnost filtrovat podle data? ideálně možnost skočit si do libovolnýho dne/měsíce...?
    KEJML
    KEJML --- ---
    BALAENA: To v principu není problém už teď vypadá Nyx na mobilu trochu jinak než na počítači. Sloupce se mohou zobrazovat jen pro dostatečně široké displaye.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    BALAENA: i to by se určitě dalo nějak řešit - prostě v úzkým okně nebo v mobilním prohlížeči by se to sesypalo do jednoho sloupce. To by mohl řešit responzivní design. Koneckonců už teď nyx zobrazuje ikony nebo text podle toho, jak máš úzké okno. Holt pak pak ty sloupce nebyly vedle sebe, ale mohly by to být skupiny seřazené pod sebou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam