• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DWAY
    DWAY --- ---
    TOMMY69: jj ja se spatne vyjadril. V pc file system ukazuje fotku normalne (na vysku), po nahrani je fotka na sirku.

    Vim ze uz to resilo vic lidi tento problem ruzne po auditkach. Takze mozna bych si tipl neco s dimenzema. Mi problem vyresilo oriznuti fotky aby nebyla tak sirokouhla.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    DWAY: v nyxdroidu ji vidim na sirku..
    DWAY
    DWAY --- ---
    hmm zajimave, takze to neni uplne problem nahravani z mobilu, ale nekde je neco spatne. Na pc mi ukazuje tu fotku na vysku
    DWAY
    DWAY --- ---
    ta sama fotka z pc:


    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: normalne pres web. chrome (android)

    Priklad:

    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: Nahravas jak? Pres web? Pres appku? Pokud ano, pres jakou?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY: Naopak... Fotky jsou vetsinou ulozene na sirku a exif rika zda je jinak :). Otazkou je zda to ma fotka dobre nastaveno a zda to nyx resi.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Kdyz nahravam fotky z mobilu, focene na vysku, tak je nyx automaticky otoci na sirku, i kdyz to neni spravna orientace. Ja za timto nejaka logika, nebo to je bug?
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: mno urcite bude rychlejsi si je tam na tu chvili pridat a zas je dat pryc nez cekat nez to naprogramuji :)
    IKA
    IKA --- ---
    Práve som si predĺžila prémiovku. Chcela by som poslať tých bonusových sedem dní ľuďom, ktorých nemám na zozname priateľov, ale ktorí sú mi nejakým spôsobom sympatickí. Prosím, šlo by takúto funkciu implementovať? (Kľudne len v prémiovej verzii.;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Co přidat další přepínač k současnému výběru mezi html a prostým textem? Ideálně ještě s možností vybrat si výchozí formát pro všechny budoucí příspěvky.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: nad md premyslim, jak ho rozumne zapracovat. taky bych ho uzivil :) ale jestli ho nejak michat do bezneho html modu nebo co s nim uplne nevim.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Vim, ze jsem se na neco podobnyho ptal, ale zkusim to znovu - neslo by psat alespon inzeraty v markdownu? Ten WYSIWYG napr. neobsahuje seznam, ktery hodne pouzivam a vubec psanim v MD bych usetril docela dost casu... Dik.
    JELDA
    JELDA --- ---
    Ahoj, od včerejška jsem si všiml podstatného urychlení procházením na nyxu.
    Změnilo se něco ve smyslu výkonnějších serverů, nebo snad SAP HANA? :)
    NYX
    NYX --- ---
    Kouknu a kdyztak se to vypne
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JANOS: je a dokonce zabugovaná
    JANOS
    JANOS --- ---
    NAVARA: Jenze tady se mi prepsalo:

    www.miniaturetrading.com/user/janos
    na
    www.miniaturetrading.com/?referrer_name=clixgalore

    Co nejen ze pridava vlastniho referrala, ale navic i straci celou uzitnost linku (a to odkaz na muj profil)

    A navic je to priserna prasarna!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JANOS: nyx přepisuje referaly v odkazech na svoje
    JANOS
    JANOS --- ---
    NYX pouziva redirektovani na odkazy v diskuzich?

    [ JANOS @ Miniaturky z produkce Wizards of the coast - Dnd Miniatury ]

    Linky ktere jsem tam vlozil jsou zmrseny a uzivatel je po kliknuti redirektovany na homepage s nejakym neznamym referrerem, misto na stranku na kterou odkazuju. Zkuste si kliknout na prvni link a podivejte kam vas hodi, a pak si zkuste skopirovat ten druhej link a otevrit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: smazal jsem všechno kromě historie a zdá se to býti OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam