• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    RETAL: ok, predelal jsem to na postMessage, tak snad to slape.

    Jen teda nechapu, proc se mu stavajici reseni najednou prestalo libit.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    RETAL: U me to same.
    RETAL
    RETAL --- ---
    JOPS: Také mi přestaly fungovat realtime funkce po update na Firefox 48.
    Konzole hlásí
    Error: Permission denied to access property "comet_connection_restored":
    window.parent.comet_connection_lost();
    JOPS
    JOPS --- ---
    IDLE: toho jsem si nikdy nevsiml, ale zatrzeno tam mam vsechno :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    JOPS: V ikonce vlevo dole máš zatrženo?
    JOPS
    JOPS --- ---
    asi jsem blbej, ale nechodej mi notifikace v prohlizeci.

    fungovalo to tak, ze nekdo odpovedel a vpravo dole jsem videl kdo, kde atd... ted nevidim ani prd.

    Takze kdyz zabzuci mobil, tak vidim, ze mam nekde reakci. Ale preco to nejde v prohlizeci ? Pouzivam FF
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER: To je odpoved jak v politice :). Divas se na to jednou tydne? Jednou mesicne? Nebo proste jednou? :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TARMAQ: Někdy.
    AETHER
    AETHER --- ---
    SITH: To zas ne. Ale nikde není definováno, že by se to mělo v nějaké lhůtě zpracovat. Ani jaký konkrétně postup použít.
    Většinou to vyřeší už správci diskuzí - když ne, nebo to je ve větším rozsahu, přistupujeme k tomu individuálně (často i bez reportů, ty slouží hlavně pro oblasti, kam zrovna admini moc nepřijdou).

    SITH
    SITH --- ---
    AETHER: takže z toho plyne že admini se tomu nevenuji?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    AETHER: a jsou nejak postihovani i odesilatele pozvanek, kteri na nyx daneho uzivatele pozvali?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SITH: správci diskuzí to afaik nedostávají, jde to přímo adminům. Když včas nezasáhneme, sebere nám Nyx kápéýčka. Zajímavé je, že ještě nikoho nenapadlo k těm reportům přikládat finanční nabídky za brzké vyřízení žádosti a zpětný report;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    SITH: kdyby jedno...
    SITH
    SITH --- ---
    Jak je to s reportem daného ID když odešlu upozornění na správce? Do kdy musí správce zareagovat a dozvím se nějak jeho rozhodnutí? Po nyxu běhu jedno rasistické prase a ačkoliv ho už asi tři týdny reportuju, nic se neděje
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DWAY: Jde o to, ze kdyz se ti zobrazi originalni nahrana fotka, tak je to v poradku, tam exif je a aplikuje se. Na nektera mista ale nyx vytvari zmensene nahledy. Pri vytvareni nahledu ale je exif ignorovan a vytvoreny nahled v sobe ty puvodni exif data vubec nema.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Nebo aspoň vlastní profily do prohlížeče. Chrome to má, FF jakž takž.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE: co vlastní loginy do těch strojů? to je tradičnější řešení více uživatelů...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Už mockráte jsem se zasekl nad FUUUU stránkou po vícečetném odhlášení (sdílíme vícero strojů se ženou a tak nějak nahodile je oba používáme), co se to zas děje s nyxem :)
    Tj. šel by udělat "autologout" který by po čase donutil všechny otevřené nyxí taby refreshnout(a tedy odhlásit), když se v jednom z nich odhlásím cíleně?
    Jelikož do otevřených tabů tak jak tak stále chodí push notifikace, tak poslat jednu navíc, která by spustila refresh by nemuselo přinášet extra problémy.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TARGI: autor je trochu nerudný, ale přesto budeš mít v [ nyxdroid - android klient pro nyx ] lepší šance :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    Ahoj, resim problem s aplikaci nyxdroid, kdy mi to po pri žádosti o autorizacní kod rekne, že nastala neočekávaná chyba....at kontaktuji autora ;-) ? Je nejaka moznost, jak tuto app do mobilu (sony experia z1 comact) nabouchat, nebo mam smulu ? :-)
    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam