• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SITH: cili az na ty minusy to samy jako s premiovkou ne?
    SITH
    SITH --- ---
    k nedávné diskuzi ohledně ignore/oboustranné ignore. Nedávno mi skončila prémiovka a tak jsem si řekl, že zkusím jaké to je být bez ní. Zjistil jsem že je to ještě větší trolling než s prémiovkou, příklad:
    - dotyčné ID si mě dá do ignore: vejdu do diskuze, kde je 15 nových příspěvků, já však vidím jen 8 kde 4 jsou reakce jiný ID na toto ID co si mě dalo do ignore
    - vejdu do jinév diskuze, kde je 20+ new a já tam vidím jen 10. To si dvě ID co si mě dali do ignore povídají mezi sebou
    - vejdu do třetí diskuze a opět vidím jen 6 příspěvků jak někdo reaguje na ID co mě má v ignore
    - za nějaké příspěvky dostávám mínus, ale samozřejmě nevidím od koho

    Ve výsledku mám totálně rozhozené tři své oblíbené diskuze, nic nevidím a když už ano, jsou to jen reakce na něco co nemůžu vidět a moje příspěvky padají do šedivé zony omínuskovaných příspěvků

    zážitek z diskuzí level 9000, děkuji
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Rad bychj aby statusy a novinky u pratzel byly fakt jen jako novinky, nepotrebuju tyden cucet na to ze zmizela nejaka sanitka nebo co. Neslo by nastavit aby po precteni zmizlo nebo bylo viditelne pouze x-dni?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    Ty asi neprogramuješ že?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    mohlo by tady bejt něco, jako má google, "měli jste na mysli"
    třeba když příště zadám "pžipomínky" v hledání, tak mi to najde tuhle diskuzi :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ZULAH: zkus FF. delala mi to appka "internet", u firefoxu se mi to este nestalo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZULAH: Nejvetsi pruser je, ze to neni iPhone7!!! ;-)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NYX: Deje se mi to take na Huawei P8 i po tovarnim resetu v Google Chrome. Neni to popup, proste to presmeruje stranku obvykle pote co vlezu do nejake diskuze, aniz bych cokoliv dalsiho delal. Reklamy jsou ruzne, u me vetsinou hlaska, ze telefon je infikovany a musim si koupit antivir:)
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    NAVARA: ok díky takže já s tím nic neudělám?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZULAH: jo, je to ta konkrétní reklama, zobrazuje se to i na jiných stránkách (např. http://sixminutes.dlugan.com/rule-of-thirds-powerpoint/ ) - náhodně podle toho, jaká se zrovna náhodně zobrazí; ale je to primárně bezpečnostní problém prohlížeče, že vnořenému reklamnímu bloku umožnil ovládat nadřazené okno - to může kdykoli v budoucnosti zneužít cokoli dalšího a proto se musí opravit prohlížeče

    JAHNY
    JAHNY --- ---
    NAVARA: Mě to děla v aplikaci nyxu.
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    NAVARA: a neni možný že je to spíš jedna konkrétní reklama?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZULAH: pak viz. NAVARA :)

    není problém nyxu, ale spíše prohlížečů... musej se opravit
    JAHNY
    JAHNY --- ---
    Dneska mi to začlo taky.
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    NAVARA: ano mam i odkaz kdyztak--ale radeji bych ho neotviral :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZULAH: a když dáš na mobilu "zpět", tak dlouze vibruje?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZULAH: to je nějaká nová reklama - umí se dostat mimo svoje okénko a přesměrovat chrome (a možná i další)
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    NYX: jak mi to opet udela vyfotim a poslu ti to...ono to nekdy nedela a nekdy porad..proste se to presmeruje na jinou stranku muzu i zkusit zkopirovat odkaz...
    NYX
    NYX --- ---
    ZULAH: naprosto netusim. ja do nyxu nic takoveho rozhodne necpu. muzes dat screenshot toho jak to vypada?
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    Dobrý den nevím kam s tím vyskytl se mi problém s nyxem pri pripojeni z mobilniho telefonu:

    když jdu na nyx pres prohližeč vyskakuje mi stranka s oznamenim o vyhre iphone 7 - telefon jsem projel vsemi možnými antiviry, anti trojany a anti spyware(malware) výsledek nic nenalezeno dokonce jsem telefon komplet obnovil do tovarniho nastaveni - nepomohlo

    dnes jsem se od kamarada dozvedel ze se mu deje to same pres mobilni aplikaci nyx...

    zadny jiny mnou bezne pouzivany web to nedela a nyx mi to dela od vcerejsiho dne..

    omlouvam se za OT ale nevím kam s tím a co s tím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam