• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    a kudlanka už funguje?
    SITH
    SITH --- ---
    Nebuďte tak hrr a nechte nyxovi zas dva roky na reakci :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    A to se to nedá overridovat nastavením uživatele na nyxu? Stejně jako by se dalo udělat nastavení na DI (povolím sobě i ostatním nebo zakážu všem včetně sebe)? Mrk mrk!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HARALD: Ale to neni zadny novy riziko, nebo mi neco unika?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADMIX: Nikoliv nezbytně. Přijít o 40% měsíčního tarifu jedním kliknutím je docela nepříjemná představa.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: Mobilni browsery to prave imho maj vypnuty, ale jistej si nejsem, pac z mobilu nesurfuju.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: no, já ten autoplay/preload právě chtěl ze seznamu vyjmout a natvrdo ho mít jako false (resp. zakázaný)... ale asi se dokážu smířit s optionem v nastavení, který bude zapínat preload/autoplay (defaultně vypnutý) v té části, kde si nastavuješ fičury dle user agenta (a budeš to tedy moct mít jinak na mobilu a jinak na optice)

    ADMIX: pochybuju, že useři vůbec tušej, že to jde vypnout
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HARALD: Jeste jsem nezazil, aby nekdo s datovym tarifem (vcetne me) mel v prohlizeci defaultne povoleny preloady videi, nebo aby lez normanim browserem do klubu gifu :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADMIX: A co lidi s datovým tarifem?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ale jako ten argument beru, takze bych to vyresil jak navrhuje NAVARA - povolit v parseru vsechny atributy, a vsechny krom controls nastavit na false. Kdo bude chtit jen vlozit video, tak to bude mit bez preloadu a autoplay, ale kdyz budu chtit pouzit .mp4 jako nejakej reaction gif, tak mam moznost tam ten autoplay dat.
    Me v podstate ty gify neserou, mam vykonnej laptop a sedim na 100M nebo 1G optice, takze jestli na strance natahnu 200+MB gifu, nebo 50MB .mp4 pro me znamena rozdil blizkej nule, jen me otravuje kdyz najdu dobry .mp4 a pak to musim jako blbec konvertovat do gifu a nekde ukladat u sebe.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANARCHY: Ja jsem zase linej internetovej brouzdac a kazdy kliknuti me otravuje. Predstava, ze vlezu do auditka GIFu a tam budu mit 100 novejch, kde budu muset 100x najit tu posranou Play sipku (pac samotnej video object na kliknuti nereaguje), to radsi budu loadovat tech 200MB gifu :D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: Mne osobne bohate staci k totalnimu vytoceni animovane gify, ktere se spusti rovnou (necekal jsem ze to nekdy napisu, ale v praci s anigify je zlatej Facebook, kde si je muzu pustit sam a jen kdyz chci) - od srdce nesnasim cokoliv co se samo od sebe hejbe jak hromada cervu - horsi uz jsou akorat stranky plny hejbajicich se prvku ktere jsou jeste navic kriklave jak nocni mura dusevne vysinute straky...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: ještě atributy preload (minimálně by default měl být na nope). poster, muted a loop (resp. vše krom autoplay, to dávej na false :o)

    + nefunguje moc, pokud dám dvě videa do jednoho postu - zobrazí se jen to první
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: však jo, ale pro běžný vkládání bez úprav je prostě klávesová zkratka rychlejší, jen je problém s těmi, co už jsou obsazený (inspector apod)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VYHULENY_UFO: Hezky to mas, a ted mush!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: vsak to je stejny jako kdyz vkladas obrazek a chces ho resiznout, to si pisu sam pac ta vterina me nezabije :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    tahle varianta zřejmě nejede, ale s tím dokážu žít
    <video><source src="https://i.imgur.com/GEA0Q0R.mp4" controls="controls"></video>
    Stejně je ta kratší lepší...
    <video src="https://i.imgur.com/GEA0Q0R.mp4" controls="controls" />
    Přidáno do "Filtered Clipboard" pluginu a mám to na klávesovou zkratku :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ADMIX: nic se nedeje, v pohode. tak to ma bejt.

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    I kdyz to je asi dobrej argument pro mobilni prohlizece, tam nevim jestli je rozdil mezi gifem a mp4 v preloadu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam