• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NOP
    NOP --- ---
    Uběhlo pár týdnů a tak se zeptám znovu..

    Jdou nějak vypnout upozornění, že někdo odpověděl na příspěvek, který mám v upomínkách? Zvlášť na hlavu mi přijdou upozornění, že na příspěvek v upomínkách odpověděl někdo, kdo si mě dal do oboustranného igoru.. To mi spíš přijde jako nějaká provokace, než fičura.

    Obecně upomínky používám v případě, že se chci k příspěvku později vrátit (většinou nějaký odkaz, video). To, že na příspěvek někdo odpověděl přeci vidím, jakmile se k němu vrátím, nepotřebuji dostávat zvláštní upozornění.

    Díky.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TARMAQ: to "/>" na konci znaci prazdnej xml tag, tj. neni treba ho uzavirat.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NAVARA: ja teda nejsem odbornik na html5, ale u elementu <video> pisou "Tag omission: None, both the starting and ending tag are mandatory." (https://developer.mozilla.org/cs/docs/Web/HTML/Element/video )
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nn, ale používám video takhle

    <video src="http://i.imgur.com/LtPc6JP.mp4" controls="controls" />
    Další obsah

    A ono ti to expanduje na <video XXX>Další obsah</video>
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uz to chce jen pridat ostatni atributy!
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: to vypada jako kdybys ten odkaz dal dovnitr video tagu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: tak ne, menší bug - je uříznut zbytek příspěvku za videm, např. [ NAVARA @ Zjištění ]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    videa zatím fungují dobře, chce to už jen
    - přidat ostatní atributy krom autoplay
    - korektně generovat náhledy v přehledu plusek
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MONROE: a ses si jista, ze ten android funguje dobre? preci jen, kdyz vidim tu horni listu plnou jakychsi podivnych ikon, toho asi na pozadi bezi hodne, co?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MONROE: jaky mas prohlizec a mobil?
    posledni aktualizace firefoxu na androidu (arm64) je nejaka vykurvovaci a pise se strasnim spozdenim.
    s nyxem konkretne problem nemam protoze pouzivam nyxdroid ale prislo mi ze to je spis globalni problem.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOUDY: od Grungeho mám presne z toho istého dôvodu negatívnu referenciu aj ja :P
    Ten si to pomýlil s palčekmi.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYX: Muzes zrusit dve i me pls? Mam je od todeskinga..coz je fakeid znameho id "krysa" a od grungeho. Ani s jednim sem v zivote zadnej obchod nedelal a negativni referenci mi udelili jen za to ze sem si je dal do ignore listu...
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Ahoj, měl bych podnět k [ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade ]
    Hlasování je fajn, ale bylo by fajn tam mít možnost vidět "stav hlasování" než kliknu na PRO nebo PROTI, nebo mít možnost "Zobrazit stav hlasování". A další věc, vzít svůj hlas zpět (pokud se třeba někdo uklikne) - mít možnost změnit svoji volbu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: aha, tak to pak jo, to mi uniklo :) tak asi jak pise Mekid
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Ho vidis protoze mu dojde premiovka ;) Odhadem plati 90 dni, ale nepsal jsem si datumy ^_^
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: já jeho posty pár dní viděl, pak si mě tam opět hodil, aniž bych mu byť i mínusko či koment dal
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: nevyndal, ma alterego, s kterym se do Next Gen a podobnejch klubu prihlasuje. Aspon usuzuju z toho, ze na mne pry reaguje, i kdyz si v zadnym pripade nemuze moje veci cist (mam jej v DI).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Skvěle to DI funguje... Claven si mne vyndal z DI, zřejmě přečetl pár postů co mu ty ostatní nedávaly smysl a šup zpátky - takže jak chvíli herní kluby dávaly smysl, tak teď jsou tam opět zmatené nesouvisející posty :)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    NYX: prosim o smazani (id ti posilam do posty), system mi to zkratil. nevim nyni, jak to sepsat, protoze to je potreba popsat pro zachovani kontextu cele.


    ==================
    prvni problem: na domluvenem miste/case obchodu vypnuty telefon. druhy den psal, ze pry nahly doktor. ok, beru.

    druhy problem: mel jsem u nej zamluvenou telku, volali jsme si vecer, pry jeste ten vecer zavola, abych vyrazil. nezavolal, na volani/sms/nyx postu od te doby nereaguje. druhy den jeho telefon zazvonil, tipnul. vidim, ze nahazuje na nyx dalsi inzeraty, je tedy normalne funkcni.

    v obou pripadech nejde o velke penize, ale v prvnim pripade zbytecna cesta pres prahu, v druhem pripade mi kvuli jeho nespolehlivosti utekla podobna tv na bazosi. negativni referenci jsem jeste nikdy dat nemusel, ale u tohodle cloveka je nekomunikace jiz podruhe. zcela stejna zkusenost jako negativni reference od schiffi. tedy: nespolehlivy.
    ==================

    system zkratil na tohle:
    ==================
    prvni problem: na domluvenem miste/case obchodu vypnuty telefon. druhy den psal, ze pry nahly doktor. ok, beru.

    druhy problem: mel jsem u nej zamluvenou telku, volali jsme si vecer, pry jeste ten vecer zavola, abych vyrazil. nezavolal, na volani/sms/n
    ==================
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    NYX: jeste jsem to nenapsal: kdyz neprisel poprve, nasledne psal, ze musel odejit k doktorovi. ted potvrdil dalsi obchod a nereagoval podruhe. na 99% je to nespolehlivy clovek (stejnou negativni referenci uz i ma), ale tu moznost si chci nechat, at nekoho neposkodim;] tedy takto vyreseno, pripadne bych napsal, dik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam