• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TARMAQ: samozrejme jak to resim, tak od rana se mi to jeste ani jednou nestalo, klasika :) mrknu az ten jev zas nastane, dik
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    DRAGON: umis pouzivat Firebug nebo nejaky podobne nastroj? Mrknul bych se, jak vypada to popup menu. Zda ma element s tridou im_block atribut "data-user" a jako hodnota v nem je jmeno uzivatele. Pokud ne, tak se mrkni, zda ma ikonka uzivatele (s tridou im) atribut title se jmenem uzivatele.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOPS:
    no z povahy jak funguje nyx jako webovka a to ze nevim o nastaveni ktere by ovlivnovalo reply, to je IMO blbost... Ale treba me Nyx vyvede z omylu a prohlasi to za dobry napad... Ale top utz si muze ten profil a jeho nastaveni zkopirovat na nejaky test ucet...
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAGON:

    NYX:

    a neni nejjednodussi zpusob jak to vyzkouset, ze si Dragon zmeni heslo, da ti heslo a ty se prihlasis na nej ? a pak s tim muzes laborovat do halaluja :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAVARA: Tak to vubec, naopak jsem si vsiml, ze mi na NYXu Ad Block v Opere zacal hlasit blokovane reklamy :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: Nevypnul se ti adblock kvůli nějaké nezdařené aktualizaci / nový prohlížeč bez adblocku?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Hmm, tak byla driv s premiovkou default zaskrtnuta? (snazim se prijit na to, proc se mi najednou zacali objevovat bannery, ac driv jsem je s premiovkou urcite nemel)
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: Tak deset let nova
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( OFC jsem mel reklamu nevypnutou )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Aha! To je ale pomenre nova option ne? A takova "fikana"! :-)
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: Posli screenshot. A mas vypnute reklamy v nastaveni? Ciste pro jistotu, je to default.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Mam zaplacenou premiovku a zobrazuji se mi bannery
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    To ted budou bannery i s premiovkou?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale predpokladam, ze adblockem to nebude, asi nebudu sam, kdo jej tu pouziva
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOC256: nn, nejsem bfu, tohle bych pripadne specifikoval :)
    jinak adblock mam a bezne pouzivam (na nyxu uz jenom z toho duvodu, ze kdyz vypnu v premiovce reklamy, a dam z klubu zpet, tak se mi nerefreshuji seznamy oblibenych, coz pri zapnutejch reklamach nedela :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    to myslim v dobrem. Tvaris se jako BFU, takze cista instalace muze znamenat: "cistat instalace + moje ciste nainstalovane addony + spustene prihlaseni do VPN + nazoomovani na 130% + zapnuti sveho ciste nainstalovaneho blokatoru reklam + nejaky zapnuty antivir, ktery treba nejak blokuje JS + janevim co"...

    A pod ruce ti nevydim :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: a neda se nejak resetovat muj profil nebo neco na ten zpusob?
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: Ja na to koukal, ale nedokazu to reprodukovat a jestli jsem neco neprehlednul, deje se to jen tobe.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOC256: pisu potreti: dela to i na nove nainstalovanym pocitaci tzn nainstaluju operacni system, otevru explorer, zadam nyx.cz a zkusim to a udela to. Tezko to muze byt adony.

    spis bych poprosil aby se mi k tomu vyjadril nyx. Precijen server podporuju uz nekolik let a rad bych dostal aspon nejakou odpoved, protoze me to neskutecne sere (je to fakt hodne neprijemny "bug", protoze kdyz dam refresh, tak mi zmizi zas dalsi veci, se kterymi pracuju (nove atd)

    diky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    fundovane asi muze odpovedet jen NYX. Ale 200mbit nic neznamena. jelikoz klidne po trase nekde muze byt jen 64kbit (prehnane)...

    Kazdopadne pokud ti to dela na vice PC v ruznych konfiguracich an ruznych mistech, tak nemas v prohlizeci nejaky doplnek? Neblokujes reklamy? Nedelas neco specialniho? Nemas VPN z firmy. proste cokoliv cim se lisis od zbytku sveta kteremu to funguje vzdy a vsude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam