• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak pokud nemá čas a přitom ani nechce dát komunitě zdrojáky (a pak jen schvalovat merge requesty), tak je to pak neřešitelný problém.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KEJML: navic kdyz se to skryje, tak pak tlacitko registrovat je hned pod prihlasenim a kdyz si na mobilu, tak zatimco prihlaseni je jenom tlacitko, registrovat je aktivni pres celou sirku, a kdyz je to bez tech checkboxu hned pod sebou, tak skoro vzdycky se mi podari kliknout na registrovat, pokud si to pred tim nezvetsim.
    urgoval sem nyxe i v poste, aby tem dal aspon dva br aby to nebylo hned pod sebou, ale ze pry nestiha, ma moc prace.
    kdyby tam byly ty checkboxy vzdycky, tak by se vyresil i muj problem...
    nedavno mi skoncila premiovka a dokud se tohle nezmeni, tak si ji proste nekoupim, to sem nyxovi taky napsal, je to na nem.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: To už si může každý posoudit sám. Ale checkboxy mají skryté všichni.

    Naučil jsem se s tím žít, ale prostě nechápu ten přínos pro uživatele, bohužel ani Nyx na to nedává odpověď.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm tak my bad, nedoslo mi ze to asi bude kvuli embednutym obrazkum z jinych serveru.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm zajimave tak ve sledovanych to secure je, ale v jednotlivych klubech ne.



    DWAY
    DWAY --- ---
    btw neplanuje se nejaky prechod na https?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEJML: jo takhle.
    (ja zas nechapu proc nechat prohlizec aby si pamatoval moje hesla)
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: To samozřejmě chápu, ale nechápu, proč jsou ty volby ve výchozím stavu skrytý. Nevidím v tom vůbec žádný přínos a jen mne to otravuje, když mám jméno a heslo předvyplněné prohlížečem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEJML: neviditelny pouzivaj lidi aby se mohli schovavat ze tu nejsou prihlaseny i kdyz jsou. a kontrola ip je uzitecna nadmiru, protoze ti dava prehled o tom zda jsi se odhlasil a zda nekdo nekde nesurfi za tebe.
    KEJML
    KEJML --- ---
    REDFOX: Asi ne :( Pořád jsem nepochopil přínos týhle funkce, jen mne občas prudí, podobně jako tebe.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Bylo by možno upravit přihlašovací formulář, aby se vždy zobrazily položky "pamatovat si přihlášení, neviditelný a
    bez kontroly IP"? Pokud prohlížeč předvyplní username, musím na něj kliknout a přidat znak, aby se ty položky objevily...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    WOODMAKER: Jo, to je vono!
    Vůbec jsem si toho přepínače do teď nevšiml, akorát jsem tušil že tam je někde něco zelenýho
    HARALD
    HARALD --- ---
    TOMBRIDER: V tomto případě bych tipoval na duplicitu s jiným klubem, ale není to kategorie, které bych se věnoval, tak nemám přehled.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    HARALD: tak teď jen zjistit proč na mne háže bobek
    HARALD
    HARALD --- ---
    TOMBRIDER: Musí to odsouhlasit správce kategorie. Jiná podmínka neni.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jak to tedy funguje tady na nyxu ohledně založení diskuze?
    Aneb:
    [ TOMBRIDER @ nyx :: kluby :: sex ]
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    HWLLFFRDD: možná za to může tenhle přepínač

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Existuje nějaký vysvětlení a případně řešení následujícího pseudoproblému?
    Když si Nyx otevřu v anonymním režimu Firefoxu (nezávislé na verzi, přetrvává už minimálně rok), obrázky vložené z Twitteru (https://pbs.twimg.com/media/...) se nezobrazují.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: je to rozbitý při nepárovém tagu,



    pokud ho napíšeš jako párový, tak to funguje... ale pořád schází atributy jako loop
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ad. video tag na nyxu, je tam bug kterej ignoruje text za tim video tagem. Text pred nim funguje :)
    NYX
    NYX --- ---
    plus tam mam limit na pocet redirectu, takze to neprojde ani po povoleni tildy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam