• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DNF
    DNF --- ---
    Jakoze coze? To jsem tak nejak mel za samozrejme, ze anketu muze zavrit jen owner, a mooozna owner diskuse v ktere to je... Proc by to melo byt jinak me nejak moc nenapada...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jo, to jsem nikdy nepochopil, proc jde udelat anketu, do ktery musi clovek tucne napsat BACHA ABYSTE TO OMYLEM NEZAVRELI a pak to stejne vidi uzavreny po sesti hlasech :D
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KOC256: Aby ji nezaviral nikdo jiny nez owner :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    Nas v praci uci, aby se vzdy napsalo proc to nekdo chce... ...co tim sleduje...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ahoj, šlo by udělat u anket čudlík že anketu může zavřít jen její majitel/tvůrce ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX: Diky. Uz jsem se bal ze nezapadam...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Z toho si nic nedelej, my te i tak mame radi :P
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    nastesti nevim co je "dank meme reaction mp4" a nechodim do auditek kde by nekdo chtel pouzivat...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ano, default at je vypnuty, ale kdyz mam top dank meme reaction mp4, tak ho chci nalinkovat aby se rovnou prehraval, a ne aby si na nej kazdej musel kliknout, protoze to nikdo neudela a uz to pak neni dank. Cili stejne pouzivam gify :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    Jako vtip dobre. Ale normalni je ten autoplay mit vypnuty a az kdyz nekdo neco chce tak si to zapne ne?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Disable HTML5 Autoplay :: Add-ons for Firefox
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/disable-autoplay/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Autoplay urcite nedavejte, je mnohem lepsi treba v GIFech konvertovat to petimegovy .mp4 na 80MB .gif a ten nalinkovat :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    čas to šoupnout (i se všemi non-autoplay tagy) na produkci!

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    22DAEMON: video tag už nějakou dobu úspěšně testujeme - všechny atributy mají smysl, ale jediný autoplay rozhodně ne
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    22DAEMON: né, autoplay ne, prosím
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NYX: A bylo by možné přidat autoplay a loop atributy? Dneska už všechno shánět ve formátu loop-gif je trochu problém. Dík

    něco takového by mělo být validní, tj. i bez obsahu atributů, protože defaults jsou stejné jako název atributu

    <video controls autoplay loop >
    <source src="https://i.imgur.com/N0ktRV3.mp4" />
    </video>
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v neprihlasenem modu vypada video nasledovne...

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ADITU: YAY ! Dík!
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: jak to funguje netuším, nejsem v tom kovaná, jen mě na w3schools zaujalo "In XHTML, attribute minimization is forbidden, and the controls attribute must be defined as <video controls="controls">." A protože musim vyzkoušet každou blbost, tak jsem to zkusila taky...
    NYX
    NYX --- ---
    ADITU: Nejspis nemam ten html checker pripraveny na tyhle hole atributy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam