• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    URZA
    URZA --- ---
    Ahoj, proč se mi u url odkazu v příspěvcích občas objeví ten vyextrahovaný title nad nima a občas ne? Má to nějakou logiku? Teď jsem třeba pastnul url (jenom), odeslal, title se neobjevil, tak ok smazal jsem a postnul znova s ručně přidaným titulkem, objevil se tam ten ruční i ten automacký, ok tak smazat podruhé, postnout jen url, objeví se s vyextrahovaným title. Nešlo by s tím něco udělat? Stačila by třeba nějaká indikace před odesláním, která mi naznačí jestli k tomu mám title přidávat ručně nebo ne. Díky moc
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DZODZO: Jo. Web funguje všude, ale nyxdroid mi připadá o něco pohodlnější.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SPIKE411: co je nyxdroid? nejaka specialna appka na nyx? lebo skusal som aj na androidovom tablete (chrome) aj na windows phone (edge) a na oboch mi to funguje
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMBRIDER: NYX: jj, je to tam, ale mas trosku tricky autofill, oci vidi neco jineho, protoze:

    převést komu:
    zbývajících dní: xxx převeditelných)
    kolik dní: dragon
    Vaše heslo: ••••••••••••
    komentář:


    stealth technology trosku :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    DZODZO: Bohužel na nyxdroidu to zrušení plusu/mínusu IIRC nefunguje.
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: z nejakeho nepochopitelneho duvodu maji prohlizece pocit, ze pokud je nekde policko na heslo, musi byt predchozi input na uzivatelske jmeno a proto ho do nej vyplnuji i kdyz znamena neco jineho :) takze misto sveho nicku napis pocet dni
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DRAGON: Doklikl jsem se na to z úvodu vpravo nahoře:
    Pozvěte na Nyx přátele
    Vaše prémiové členství bude trvat ještě 49 dní. (převést
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DRAGON: Já to tam mám. ctrl-c ctrl-v
    převod prémiové verze
    převést komu xxxx
    zbývajících dní 49 (19 převeditelných)
    kolik dní xx
    Vaše heslo xxxx
    komentář blabla

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls, jak prevedu par dni premiovky na nekoho? koukam ze tam je na koho, kolik mam dni premiovky, moje id a heslo, ale neni tam vyber kolik dni mu chci dat
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    spat na nulu je znova palec hore, nie palec dole
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    TARMAQ: hm tak to vyzera na artefakt chrome, lebo napr. teraz som to u toho prispevku nevidel, nasiel som to u nejakeho ineho, ale ked som dal zobrazit inspect, tak ako sa mi resizlo okno tak sa to prekreslilo a zmizlo
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    DZODZO: umis ty obrazky najit v DOMu?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ahojte, neviete niekto co moze sposobovat, ze sa mi pri niektorych grafickych postoch objavuju akoby male nahledy prazdnej ikony uzivatela? vypada to takto, viz. nizsie, zacalo mi to robit mozno 1-2 mesiace dozadu v chrome, niekedy je ten artefakt aj priamo v obrazku t.j. musi to byt nejaka vrstva nad img:

    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NAVARA: geez, uz sa snazim ti pisat dlhsie texty, klud :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Především by se X poštů od jednoho chatujícího IDčka mohlo slučovat do jednoho postu v poště dokud si ji neotevřu a nepřečtu - pak nový post; protože některý ID jsou fakt jak dementi co to tam cpou po řádkách, neuvědomující si, že já to pak vidím jako 20 nových postů...

    / tentokráte se to nijak netýká Admixe :) /
    EULE
    EULE --- ---
    ADMIX: Stava se to porad.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nevim, ja vim co myslite, pac jsem to taky kdysi parkrat zazil, takze mam dodneska tendenci se prepinat do posty a kontrolovat zpravy, ale nestalo se mi to ani nepamatuju.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    e-e, tim to nebude. delo se mi to v praci (korporat), ve skole (uk), doma (upc), vsude. na kabelu. na wifine.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    TOMAS3333: Mozna mam jen internet 21. stoleti :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak ono kdyz se na to koukas jen v tom okynku a nezkontrolujes si to pak s postou tak nikdy nezjistis co ti prolitlo a nedošlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam