• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LEXXA: nemam proxy.


    NYX: ne, jediny co predpokladam ze muze mit vliv je kompilovany firefox (jedu gentoo, aktualni verze ff58.0.1) v kombinaci s NoScript (ale tam mam nyx.cz jako trusted).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VYHULENY_UFO: tohle mi to dela jen kdyz si prepnu v praci proxy. udela to nekolikrat po sobe a pak je par hodin zase klid.
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Nemas vypnute cachovani v prohlizeci? Jinak me moc nenapada, proc by renderoval stranku bez skinu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    docela pravidelne me zacala znervoznovat hlaska

    Nepodařilo se zřejmě načíst design systému - zresetovat na výchozí ho můžete kliknutím sem.

    vyrazne blikne a pak se mi zobrazi nyx tak jak ma.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: no to už asi bude zbytečné, protože jsem na těch +4 kliknul a diskusi otevřel... nebo to chceš i tak? jedná se o
    [ FOTBAL - ligy, repre, poháry... ]
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    To s tema ikonkama se mi stava taky, na poslednim chrome na mekbugu pro
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: Spis tipuji bud nejaky bug v kombinaci drivery k grafice a akcelerace v chromu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JANDOS: hele, jedu v Chrome celou dobu (čistém, bez doplňků) a nestalo se mi to ani jednou - nemáš tam něco, co sahá do obrázků nebo css?
    NYX
    NYX --- ---
    Muze se nekdo podivat do diskuze kdy tam mas posledni navstevu?
    NYX
    NYX --- ---
    Restart db sice byl, ale tohle by zpusobit nemel.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HAWLIS: Podle mě někdo restartoval server a smazal u toho cache - stalo se mi něco podobného, v nepřečtených i v notifikacích (přes API): všechna efemérní data zmizela, postupně znova přibývají.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DZODZO: to zcela jistě ne. bylo to kolem 500 příspěvků a diskuse, když jí vidím nyní, promazaná (takto dramaticky) rozhodně není. plus mam dojem, že mazání příspěvků se na počtu "nových" neprojevuje.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    HAWLIS: mozno admin diskusiu premazal?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Dotaz - je možné, že se mi automaticky záhadně "přečetly" příspěvky? Sami? Měl jsem v jedné diskusi několik set nových příspěvků a dneska koukám: jen +4. Jsem přesvědčen, že jsem na diskusi neklikl a to ani v omylu. Ještě včera večer +hromada a dneska ráno +4.
    FRDK
    FRDK --- ---
    PETER_PAN: Taky už pár týdnů, občas, na mobilu, Chrome.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    JANDOS: Mam to uplne stejne. Casto treba 3 - 4 ikonky takhle rozhazene - nahodne. Chrome na Win 7 i Win 10.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NYX: Chrome, ted jsem to zkousel minutu v IE a zatim se to neprojevilo. (obvykle se to stavalo pokud jsem scrolloval odspodu nahoru)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: dve kategorie moc realne nevidim, imho by to byl chaos kdy by se jedna diskuze objevovala stridave na ruznych mistech.

    Co se tyce toho aktualniho napadu, imho by to v podstate nikdo nepouzival.

    JANDOS: Jaky prohlizec? To je spis na to nahlasit bug jeho vyvojarum.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JANDOS: taktéž.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Me to teda dela bezne i s obrazkama (nezavisle na ruznych pocitacich) Zacalo to pred par tydny

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam