• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DZODZO: to zcela jistě ne. bylo to kolem 500 příspěvků a diskuse, když jí vidím nyní, promazaná (takto dramaticky) rozhodně není. plus mam dojem, že mazání příspěvků se na počtu "nových" neprojevuje.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    HAWLIS: mozno admin diskusiu premazal?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Dotaz - je možné, že se mi automaticky záhadně "přečetly" příspěvky? Sami? Měl jsem v jedné diskusi několik set nových příspěvků a dneska koukám: jen +4. Jsem přesvědčen, že jsem na diskusi neklikl a to ani v omylu. Ještě včera večer +hromada a dneska ráno +4.
    FRDK
    FRDK --- ---
    PETER_PAN: Taky už pár týdnů, občas, na mobilu, Chrome.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    JANDOS: Mam to uplne stejne. Casto treba 3 - 4 ikonky takhle rozhazene - nahodne. Chrome na Win 7 i Win 10.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NYX: Chrome, ted jsem to zkousel minutu v IE a zatim se to neprojevilo. (obvykle se to stavalo pokud jsem scrolloval odspodu nahoru)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: dve kategorie moc realne nevidim, imho by to byl chaos kdy by se jedna diskuze objevovala stridave na ruznych mistech.

    Co se tyce toho aktualniho napadu, imho by to v podstate nikdo nepouzival.

    JANDOS: Jaky prohlizec? To je spis na to nahlasit bug jeho vyvojarum.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JANDOS: taktéž.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Me to teda dela bezne i s obrazkama (nezavisle na ruznych pocitacich) Zacalo to pred par tydny

    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    btw. tohle DZODZO jsou malé ikony uživatelů, kteří se ve auditoriu nachází. ale bez obrázku.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Před časem jsem zkusil ZDE a ZDE navrhnout takovej menší redesign sledovaných a podobně na to reagoval, také s obrázkem, STARE_CASY.

    Je to mrtvola, nebo má něco podobného šanci? Důvody trvají :)

    Vzpomněl jsem si na to také kvůli novému nápadu. Líbila by se mi funkce řazení diskusí do, řekněme, "dočasné" kategorie někde na vrchu sledovaných, kam by diskuse (nejlépe pouze ty, které si pro tuto funkci označím, neboť mám celou řadu booknutých, ale příliš nesledovaných, takže by to zcela ztratilo pointu) automaticky skočila při nových příspěvcích. A šel by třeba i nastavit rozsah nových, při kterém by se tam objevila. Některá by třeba mohla do této kategorie skočit již při +1, jiná až třeba při +50 nebo i libovolné vyšší číslo. A líbila by se mi i možnost, kdyby takovéto nastavování podmínek fungovalo, aby se dal nastavit i horní limit (třeba plácnu +150) při kterém se zase diskuse zařadí zpět do své kategorie.

    Ja to dobrej nápad, nebo špatnej nápad, nebo jakej to je vlastně nápad? :))
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    NAVARA: ted mi doslo, ze kdyz jsou na strance videa, tak to trva jeste dele...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRACONIK: i.nyx.cz s obrázky má často dost prodlevu než všechno pošle - a blokuje zbytek (skripty, ikonky fontů,...) než se načtou
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    ahoj, v posledni dobe (treba par mesicu)
    se mi deje to, ze pri nacitani libovolne stranky mam loadovaci ikonku i nekolik minut a prohlizec hlasi "connecting". Muzu poslat info z konzole, kdyz mi reknete co mam udelat :)
    jinak: macos High sierra, chrome uptodate. ale mam korporatni image systemu i chromu, takze buhvi co to blokuje na me strane mozna...
    URZA
    URZA --- ---
    Njn tak asi s tou mezerou no,..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    první je z mezerou. A máš to deterministické...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    URZA:
    - myslim ze nahledy nejsou moc pouzivane
    - myslim ze relevantnost prispevku je tak kratka a ma tak kratkou zivotnost, ze je vubec zbytecne se o tom bavit (muj nazor).

    Pokud chces determinicnost, tak si ten title kopiruj vzdy sam a za odkaz dej mezeru.

    http://www.e15.cz/

    E15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události
    http://www.e15.cz/
    URZA
    URZA --- ---
    A nemohl by to nyx zkusit vytahnout v ramci nahledu a kdyz to nestihne v nahledu to uz nezkouset po odeslani?

    Nebo treba dat nejaky delsi cas na to to zkusit? Nebo treba nejaky async callback ktery by to pak nacpal do toho prispevku dodatecne? Ten by mohl mit timeout na par sekund,.. a lidi by nemuseli resit ze se jim tam ten title neobjevil a mazat kvuli tomu prispevek a posilat ho znova
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    URZA: když dáš za url mezeru, tak to dělat nebude
    URZA
    URZA --- ---
    PISKVOR: No to chápu jako uživatelovi mě to nijak nepomůže. Mě vadí hlavně ten nedeterminismus, že jednou jo jednou ne, a jednou stejná stránka napoprvé titulek nenačte a napodruhé ano - a to se mi stává dost často.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    URZA: To záleží spíš než na nyxu hlavně na tom, jak moc deterministická je ta cílová stránka, skoro si myslím;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam