• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    V3S: v db se u prispevku uklada jen pocet. Ukazovat, jestli jsem hlasoval ja, je pry na dalsi dotaz do db a to.zere moc vykonu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S:
    Tak to je asi specifikum nejaky obrazkovych/vtipovych auditek. To vubec nresim. Tak pouzivej "upominku" jako zalozku. Po prichodu ji proste jen vypnes no :)
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: me se prave nekdy stane, ze musim rychle odejit a nedoctu, takze bych i podle toho poznal, kde jsem zhruba skoncil ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Teda proč se některé obrázky oříznou na 1024 když tento Copy&Paste mi to sežralo tak velký?
    To je nějaká magie... :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nejsme už v době kdy by tam mohl přibýt přepínač, který by nabídl velikost která je pro dnešní fullHD monitory aktuálnější?

    NYX
    NYX --- ---
    V3S: Melo by prijit jen jednou jestli si dobre vzpominam
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V3S: Můžeš tím trollit ty, co mají zaplé okamžité notifikace na pluska :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S: Prijde.

    No tak ja jen vyjmecne se k necemu vracim, takze prectene = vyrizene.
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: jenze to klikani me prave exkrementuje, vis? takze klikat jinde trochu vytloukani klinu klinem ... ale kdyz uz to pises - prijde pak autorovi znovu upozorneni nebo to funguje jen poprve?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S: Klikni na + a uvidis zda se cislo inkrementuje ci dekrementuje :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: no neukladani IP mi pripada jako fakt vyznamna zmena z hlediska bezpecnosti, nemuzes to prosim prehodnotit? a hlavne, cekal bych, ze budes o tak vyznamne zmene nekde informovat :/
    V3S
    V3S --- ---
    rikal jsem si, ze by bylo fajn, kdyby na palcich bylo videt, jestli uz jsem na nejaky z nich kliknul nebo ne, abych nemusel rozklikavat seznam lidi ... treba nejaka jina barva palce nebo pozadi nebo tak neco
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a zmizely mailovky v seznamu pozvanejch coz me teda stve protoze jsem je obcas pouzival. no mohls nam to treba rict...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NAVARA: tak to ze to nauklada v databazi jeste neznamena ze to nedrzi na proxyne, ze? :)
    (jinak receno presne tak jsem ja obchcal GDPR audit :) )
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Hashovani IP je hlavne vzhledem k malemu keyspacu neucinne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: dle zákona o kybernetické bezpečnosti ovšem máš ale činit vše možné pro zabezpečení a případnou identifikaci narušitelů a v tom hraje IP významnou roli - máš tedy oprávněný zájem daný zákonem

    (teorie, že se IP mají hashovat, mi přijdou značně ujeté a nepřiměřené)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Podle GDPR je IP osobni udaj. A rozhodl jsem se k tomu postavit tak, ze co neni nutne, nebudu vubec ukladat.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Proc se v historii prihlaseni prestala zobrazovat IP adresa? To zrovna byla jedna z nejuzitecnejsich funkci toho seznamu :/ Jako v kolik hodin sem se prihlasil je mi celkem jedno, ale odkud me celkem zajima.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: budou podobně fungovat atributy jako loop u videí? -_-
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jo, uz to vidim, tak to jde , ono to jenom rozhodi do vic zprav za sebou. Ok, tak aspon neco, holt se reply bude vzdy specifikovat. diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam