• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: nn, já tím taktně naznačoval, proč je to dneska tak 'revsky pomalý :)

    ale asi už hotovo...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Interně kvůli vyhledávání poměrně nezbytně, a v auditku v Právech je úplně vespod políčko "nepřihlášení" - tj. "na toto auditko je vidět zvenku."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    nyx se indexuje?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OSIP:
    Me prijde divne si pres postu NYXu posilat 10MB fotky... TO bych asi volil jiny transportni mechanismus - idealne k tomu urceny...
    OSIP
    OSIP --- ---
    Tak tedy dotaz na NYXE - Není možné to navýšit? Mě přijde zvláštní nabízet v premiovce 1GB kapacitu webspace, ale jen po max. 9 MB souborech.
    ADITU
    ADITU --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: je to dost dobře možné, že nebylo dlouho aktualizováno.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ADITU: je tam uvedeno 1 MB, ale přiložit lze i 9 MB. Při 10 MB mi to hlásí to samé jako OSIP, takže bych řekl, že ta čísla, co tam jsou uvedená, už nejsou aktuální (stejně jako velikost prostoru pro uživatele s/bez prémiové verze).
    OSIP
    OSIP --- ---
    Zdravim, v poste ke zprave nejde pripojit 10 MB obrazek. Pise to "problém při nahrávání souboru (Request Entity Too Large)". Pritom mam 946 MB volnyho mista. (Premiovku mam.)
    AETHER
    AETHER --- ---
    JAMES23: A co se Ti zobrazuje v “lide”?
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    RAINBOF: Nepomaha
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    AETHER: Ne... :/
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: Chucku? :)


    JAMES23: A když si vlezeš do záložky lidé, tak tam nemáš pozvánky jako čtvrtou záložku?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zlusil bych default sablonu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JAMES23: mne ten link ukáže už rovnou stránku s pozvánkami, link na ní mám nad tím "vaše prémiové" - to bude chtít někoho z adminů na něco, co se váže konkrétně na tebe

    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    NAVARA: nejede (mam premium)
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    NAVARA: Eror, Kam zmizely pozvánky prosím? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hlavne autoplay!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam