• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    NYX: limituj to pls na cislo 1, pak to bude jen pro opravdu vazny pripady. Ji
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Možná bys mohl popřemýšlet i o tom, že by DI byl pouze dočasný a po určitém čase (týden, měsíc, co uznáš za vhodné - hlavně to ale nenechávat na uživateli..) DI automaticky skončí. Přijde mi, že náruživí uživatelé DI po čase ani neví, proč mají dotyčné v ignoraci a ani by si nevšimli, že je tam po měsíci nemají.

    Nebo jednoduše zruš palce dolů, přijde mi, že za spoustu zla mohou ony. Nebo alespoň zakaž zobrazování, kdo palec dolů dal - běžným uživatelům je to fuk, ale slabší jedince to akorát nutí k užívání DI..

    No a pokud necháš DI, tak můžeš rovnou zrušit obyč ignore, to stejně nikdo asi od zavedení DI nepoužívá, ne? Btw asi nemáš statistiku, co?
    NYX
    NYX --- ---
    Mam v planu pocet lidi na DI nejak limitovat, to by snad melo pomoct.
    DWAY
    DWAY --- ---
    A pritom by stacilo dat moznost skryvat odpovedi ignorovanym pro non premium, a pak by si nikdo na DI nemel stezovat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ADMIX: editovani zprav
    NOP
    NOP --- ---
    D1RABBIT: Tak víšco, je to přece fičura proti stalkování a flejmům a přesně tak je na nyxu používána. Ehm.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARDCABB:
    tak svůj plus/mínus odeber a podívej se. Ale na cizím příspěvku uvidíš jen plusy...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    kluci rad bych kouknul kdo vam dal plus a kdo minus, ale nejde to - momentalne je pocet plusu a minusu vyrovnanej, takze to kvuli vysledne nule nejde rozkliknout
    NOP
    NOP --- ---
    To tu dlouho nebylo! Tohle téma Nyx vyloženě rád! Teda ne že by se k němu kdy vyjádřil.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CPT_PLESARD: Pridavam se, me umisteni toho banneru taky pije krev.

    Premiovka pro me neni reseni, protoze ji uz mam, ale reklamy musim mit zapnute, jinak se do cache uklada upozorneni na nove prispevky. Pri pohybu z klubu zpet na seznam sledovanych se pak pocet neprectenych prispevku neupravi pokud ma clovek reklamy vypnute..
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ale nejde v ni delat vse, sam web taky obcas pouzivam.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURAN:
    aplikace je fakt ergonomicstejsi... :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: s plnym menu. Bez nej tam to search policko vubec neni.
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: Deje se to vzdy nebo jen kdyz rozbalis to plne menu?
    BURAN
    BURAN --- ---
    CPT_PLESARD: me jako nejlepsi reseni prijde zaridit, aby se to zobrazovalo korektne :-)
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    MILAZAJICEK: premiovka bude lepsi reseni ...
    Nebo na mobilu pouzivat aplikaci a ne prohlizec ...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BURAN: AdBlock?
    BURAN
    BURAN --- ---
    Tadyten banner pres policko pro vyhledavani uz mi dela "radost" hodne dlouho. Neslo by s tim neco udelat?

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: 2fa by me taky zajimalo. To by byla skvela vec.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LUCIEN: Autoplay neprojde pres Navaru, tak dal pouzivam moderni format gifu :D
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ADMIX: Pockej, ty uz nechces autoplay?! :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: Ja jsem dostal video tag, uz mi nic nechybi :))
    LUCIEN: asi spatne nastavenej product owner no :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam