• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Mas nejaky pekny seznam?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    nešlo by z linků automaticky odmazávat tracking ID? ie fcb a jim podobný
    ?fbclid=*
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ALAGAESIE: zmizi casem. kdyz kliknes na ikonku zpravy a vymazes i zpravy co tam uvidis melo by to zmizet tez.
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NINE_OF_NINE: Mám oboustranný. Chápu to tak, že někomu napíšu (dnes), příjemce dnešní zprávy bude v kolonce „poslední konverzace” první; tímpádem se bude ignorované ID v poslední konverzaci posouvat niž, až úplně zmizí (?), nebo ikona ignorovaného bude oxidovat pořád?
    Když tě někdo donutí psychařit, věř, že ho chceš odstřihnout.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ALAGAESIE: a co obyc ignore v poste?
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    L4MA: To se zhroucením světa tvrdíš ty. Mně neznámý uživatel si, i po mém upozornění, stále trval na svém - označoval mě za ženu - to chápu, když budete hledat ve všech diskuzích, mě vyhledat nepůjde díky bloklému hledání příspěvků. Co mi ale vadí je, že mě zval na rande a když jsem mu neodpověděl (protože prostě nechci), ještě byl uraženej. Je přeci věcí jednotlivce, jestli se s někym baví, nebo ne.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ALAGAESIE: takze kdyz ti ted napisu do posty "AHOJ", tak se ti zhrouti svet? :)
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    ZUULLUU: Řekněme, že to samé potřebuji i já... Poštu smažu, na uživatele mám DI, ale jeho ikona mi v poště stále straší. Já si ovšem nepřeji, aby mi systém zobrazoval ikonu a přezdívku tohoto uživatele. Šlo by něják nastavit, aby to fungovalo nejspíš jako v tomto případě?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    vyfiltrovat si poštu od daného uživatele a smazat jí?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RAINBOF: jo, pokud už si s ním nechceš nikdy psát

    ale dovedu si představit i funkci "skrytí v historii pošty" nebo jak to nazvat
    prostě si s někým vyměním pár vzkazů, když třeba od něj něco kupuju, pak se na dohodnutém místě potkáme, transakce se vyřídí a není důvod, aby mi to v historii strašilo. přitom ale ignorovat ho nechci, co když od něj za půl roku budu kupovat něco dalšího
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    Bylo by možno v historii konverzace v poště vykřížkovat uživatele, s kterým jsem si psal a řekněme, nadále ho nechci vidět v historii pošty?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    když vyhledávám přesný výraz přes =slovo, nezvýrazní se slovo ve výsledcích; slovo i slovo* zvýrazňují
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Návrh - šlo by dát do anket defaultně tlačítko "blank / nechci hlasovat /..." proto, aby neovlivňovalo výsledek a po kliku na toto tlačítko by se výsledek ankety zobrazil? Mohl by jen vzniknout být nový řádek v záhlaví ankety, kde je zobrazen celkový počet hlasujících a ukazoval by číslo "nehlasujících".
    Zadavatelé anket většinou možnost něco jako "blank" dávají a přijde mi, že to zbytečně zkresluje a znepřehledňuje celou anketu.
    Díky :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULLUU: zkus anonymni okno...
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VESPER_INDIGO: kdepak to se posila na noreply@nyx.cz
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Sem se nahlašují duplicitní id? (all gestapo unite)
    TOM
    TOM --- ---
    RAINBOF: a potřebuješ to často? ten adresový řádek není zase tak dlouhý....
    [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    NYX
    NYX --- ---
    Vecer zkusim prozkoumat poradne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX: Zase to nejede. A nejen mi. Jak vidim nasobne posty (opakovane klikani na odeslat).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam