• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Nechť mne Nyx opraví, pokud se platu, ale z dřívější náznaků jsem nabyl dojmu, že zkrátka kód je poplatný době svého vzniku a Nyx se ho proto prakticky stydí zveřejňovat..

    Upřímně absence přímé komunikace ze strany Nyxe mne trochu mrzí. Dřív jsem měl dojem otevřeného téměř dialogu, občas se objevilo nějaké prohlášení. Teď očividně ztratil čas, ale uživatelé se nedozvědí nic. Jen mlčení na většinu připomínek, tiché zastavení vývoje, tiché zrušení kudlanky, žádná vánoční akce na prémiovku (ne že bych měl letos motivaci ji kupovat). Čekám už jen, kdy bez oznámení zmizí tenhle klub a při nějakém větším problému v browseru, než je upload souborů z Androidu, to tu postupně umře celé. Samozřejmě to takhle Nyx klidně může udělat. Je to jeho server.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    Toto jsme uz davno chteli pro Aplikaci pro iPhony, kterou NYX udelal. je to mnohem mensi vec a mnohem zaobalenejsi nez cely NYX a hadej co? Nic... Takze kvuli neco malo oprav a uprav ted co vim tak dva lidi pisou uplne novou appku :(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jako to otevreni zdrojaku aspon pro par lidi mi prijde jako zajimava varianta. nyx je smeska php a perlu ne ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prijde ti snad ze je rok 09 a na nyxu jeste nekdo neco udela?
    its dead.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Že jsem tak smělý - kdy pojede to přílohové tlačítko (na mobilu)?
    Bude to zas fungovat, že jo..?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: private repo a jedeme!
    NEON5
    NEON5 --- ---
    KOC256: Já chápu, že to myslíš dobře, ale čím dál víc se zdá, že řešit nedostatky mobilní verze stránek pomocí appky + občasné odbíhání k počítači není úplně ideální.

    To už je lepší používat na mobilu verzi pro PC, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    Ano, přesně tak. A u počítače nejsi, že by sis to dal do upomínek a zahlasoval pak?
    V 2D anketě alespoň pak vidíš jak to je rozhlasováno :D
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: No rozhodne si netroufam nic slibovat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Chápu, ale čtu to tedy tak, že vyhlídka na změnu stavu v dohledné době není...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: Tak na tohle bych chtel znat odpoved nejvic asi ja sam. Funguji tu s informaci “jeste 1-2 mesice”...uz tri roky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: Nydroid používám 99% času, kdy lezu z mobili na nyx. To 1% tvoří to, že se v něm nenačítají některé gify a hlavně API, které nyxdroid používá, prý nepodporuje hlasování v anketách, takže musím lézt na mobilní verzi webu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEJML: a nebo mu v praci pridali :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A je nějaká vyhlídka, že se to v blízké budoucnosti změní? Samozřejmě netuším kolik lidí si prémiovku platí, ale tak nějak jsem to bral ve smyslu, že zaplatí provoz, a k tomu ti umožní si vzít na nějakou kratší dobu neplacené volno v "normální" práci a věnovat se občas Nyxu a i proto ji platím. Není to tak?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TARMAQ: Obcas. To snad zvladnes. Ja na web pres mobil nechodim nikdy. Hlasovani v anketach si nechavam k pc. Jinak zbytek jde :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KOC256: bohuzel appka neumi* spoustu veci, takze se obcas musim pripojit pres prohlizec..

    * vim, ze je to z velky casti vina slabeho API
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    KOC256: nepopiram a asi mi nezbude nez ji nainstalovat. ale nemam z toho radost :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FEKALNIK:
    Ta apka je mnohem vice ergonomicka. protoze je psana primo s moznostma toho zarizeni. Ruzne swipes, force touch, atd... Pripadne resi i notifikace...

    Prizpusobeni webu bude vzdy jen nouzovka.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    KOC256: spis nechapu proc si instalovat appku kvuli sajty? opravit fci jednoho tlacitka snad neni takova veda.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FEKALNIK:
    Ja myslel ze se bavime o NYXu? Zbytek SAJT asi Nyx nevyresi? fakt ne... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam