• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    PETKA: Nechci ti vyloženě kopat do hraček, ale jen tedy k té neexistující možnosti… Jeden minus byl ode mě a stojím si za ním. Podle fotek to pro mě nemělo takovou uměleckou hodnotu, aby mi připadalo soudné si za to říct o 40 000. Ta cena nebyla ničím podložená, na to, kolik si říkáš, tam bylo o knize řečeno velmi málo. A způsob prezentace, kdy jako hlavní sdělení postavíš informaci, že je to určeno do luxusního interiéru, nebo tak nějak, je mi vrcholně nesympatický. "Tohle ze mě vyhřezlo a otisklo se to na papír a chci za to 1500 EUR, protože umění a protože kurva proto" bych snesla, ale "Chci za to 1500 EUR, protože je to do luxusního interiéru"? Dík, čau.
    L4MA
    L4MA --- ---
    PETKA: to cloveka nema pravo ani funkci k tomu urcenou rozdavat minusy?
    koukam, ze se tam normlane rozdavaj plusiky, tak neexistuje moznost, ze se ty tvoje veci treba lidem nelibi? :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    PETKA: trochu negativisticky reseni, nemyslis? :)
    DNF
    DNF --- ---
    PETKA: zadost podle GDPR?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PETKA: nedá
    FRDK
    FRDK --- ---
    Přílohy už jedou :)
    Díky díky.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEKALNIK: To se stane kdyz vlozis mem ktery nesplnuje deset kriterii kvalitniho umeni.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEKALNIK: no to jo, ale limit 500kB reklamuj u NYXe ;)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    TOOMIX: pardon ale za storage na nyxu si platim, takze myslim ze mam pravo si s nim nakladat podle libosti (dokud nevycerpam limit).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEKALNIK: no jo, jenže ten gif tam dáš přes html tag, fotku nahraješ přímo na nyx, a ten nemá nafukovací storage. Buď tu fotku zmenši pod 500kB, nebo si ji někam nahraj a vlož přes html tag
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    IDLE: ja zrovna jo (5gb limit), ale chapu kam tim miris... nicmene porad tam muzu prdnout 100mb gif z normlaniho prohlizece takze tomu omezeni pro appku moc nerozumim.
    IDLE
    IDLE --- ---
    FEKALNIK: A mobilní data máš předpokládám zadarmo a všude LTE.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    TOOMIX: Důvod? Telefónní modem sem přestal používat před 20ti lety...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEKALNIK: protože maj přes 500kB
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Tak jsem dal na radu místních a nainstaloval si appku. Obrázky mi to vkládá formou odkazu :) Paráda.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA: Ja myslel iPhone appku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: To není jen o dání přístupu do repa, musíš vytvořit i vývojové prostředí a především použitelnou vývojovou DB (kde musíš mít použitelná, ale ne produkční data), služby (třeba notifikace) apod. Dá se to, ale nebude to na klik...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RAINBOF: jotak! imho spatne chapes. mrkni na kod od authelia. typek tak vse psal od nuly takze jsou tam nektera zajimava reseni
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEXXA: ale ne. mel jsem na mysli to, ze pokud je nyxapi (ktery jede na nyxu pouziva ho nyxdroid) uz udelany na tokenech tak forkem toho api by snadno slo rozsirit na MFA. vznikla by tabulky navic, ... ale mozna to spatne chapu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RAINBOF: njn ale pokud pouzije API (resp to co si myslim, ze mas na mysli) tak sverujes provoz treti strane. ale furt existuji moznosti pouzit mfa pres loopback do databaze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam