• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURAN: on je i systémový workaround ;)
    BURAN
    BURAN --- ---
    KID_MCHUTT: ano, tak to resim uz nekolik let a porad jsem si nezvykl ze musim pouzivat workaround a prenastavovat si telefon kvuli tomu ze chci neco vyhledat na nyxu :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURAN: použij workaround a bude.
    BURAN
    BURAN --- ---
    Banner pres ovladani - roce koukam zadna zmena BURAN:

    KOC256
    KOC256 --- ---
    A nepolyká to jazykové nastavení kdekoliv po cestě? Polyká mi i smajlíky z mobilu...

    Nyxi neděláš tam nějaký iconv()?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: No jo, není to nic vážného, třeba se to spraví. :)
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMINATOR: ¯\_(ツ)_/¯
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Aha, tak je to zvláštní, myslel jsem si, že je problém v tom, že mám pár dní nový notebook a jde o nějakou chybu v jazykovém nastavení, ale na žádném jiném serveru mi to nedělá a jak jsem zjistil, tak i ve starém notebooku se stejná chyba v souvislosti s nyxem objevuje. Ono už se to mění ve chvíli, kdy to zadávám do okénka, kam píšu.

    Prostě Alt + 0147 a vypadne tohle: “

    NYX
    NYX --- ---
    ATOMINATOR: Nyx uvozovky neprepisuje. iOS jo, ale da se to vypnout. U androidu netusim.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Ale v Nyxdroidu se ukazují normálně. Zvláštní. Možná je to mým prohlížečem. Moment.

    Pak se s ostudou smažu.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Mimochodem zrovna sem běžím, že se nějak rozbily uvozovky. Tím myslím ty správné české. Dolní jsou v pohodě, ale ty ukončovací horní...

    „Hele, není to v pohodě,“ řekl a ukázal, jak mají správně vypadat.



    Zkoušel jsem je zadat i přes nyxdroid a stejně se po odeslání změní.
    NYX
    NYX --- ---
    COMATORY: mozna to kdysi fungovalo a pak “se” to rozbilo, tezko rict na ci strane.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COMATORY: Reseni se jmenuje “nyx” aplikace.
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    Mam takovy dotaz. Zvyknul sem si nektere mobilni weby pouzivat jako samostatne aplikace, presneji receno se jim rika PWA (Progressive Web Apps) - treba Twitter, Mastodon atp.

    Mam teda iOS, kde podpora tohohle neni nejlepsi, ale zlepsuje se a v zakladu to vetsinu funguje celkem obstojne (ale furt chybi notifikace a tak). U nyxu sem si vsiml, ze tohle asi snad ma fungovat.

    Na iOS totiz muzu dat nyx.cz "na plochu" a otevre se mi jako samostatna aplikace (tz. ze ne jako tab v prohlizeci). Jde se prihlasit, ale kdyz se pokusim navigovat na jinou nez domovskou stranku, tak se to prave otevre jako tab v prohlizeci, namisto toho aby to zustalo "uvnitr" toho aplikacniho kontejneru.

    Tak sem jenom chtel vedet, jestli tohle ma vubec nyx podporovat a nejedna se treba o nahodu, ze to castecen funguje, nebo jestli to fungovat ma a problemy jsou na iOS. Android nemuzu vyzkouset. Diky!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOODMAKER: tak to tam někdo mohl promazat, to se pak do toho sumáře neaktualizuje
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TOOMIX: Tam měl být můj příspěvek, jeden další a 37 nových. Jako odhlášenej vidím jen můj a ten jeden další.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WOODMAKER: pravděpodobně tě má někdo (asi víc než jeden člověk) v double ignore
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Je to bug?
    37 NOVÝCH v NOISE GLITCH a po kliknutí jenom jeden novej příspěvek?


    KOC256
    KOC256 --- ---
    A moznost vypnout informaci o tom, ze na prispevek v upominkach nekdo zareagval. V 90+% si jen odkladam pro pozdejsi cteni, kdyz narazim na neco co hned nedokazu zpracovat.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Resp. v poste to vlastne tak je. Tak kdyby to nejak podobne fungovalo i v klubech..
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam