• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: a petina hlasujicich s nazorem je prilis malo na implementaci moznosti volby?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nestačilo by to na úrovni obyčejného reply v notifikacích, jako standardní posty?
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak co se tyce odpovidani na upominky - [ NYX @ nyx :: ankety ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRDK:
    Tak nakonec uvaha padla na urodnou pudu :D
    FRDK
    FRDK --- ---
    Dole mi něco zmizelo ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NOP:
    Ja nekolikrat uvazoval, co nam tim NYX chce rict, kdyz tam zamerne necha odkaz, ktery nefunguje a jeste to je ten paradox, ze chbu hazi neco kam se chyby maji hlasit.

    Kdyby to chtel odstranit, tak to je IMO prace na 15 minuta to jsem 10 pridal, protoze to bude tetovat a deploy atd.
    B3DA
    B3DA --- ---
    FATBOZZ: tohle me sralo taky.
    pridal jsem do rozsireni preklad obrazkovych url na img tagy (staci pastnout url a odmezerovat)
    je to teda omezeny na desktop verzi chromia/vivaldi..
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FATBOZZ: To jsme minimálně dva...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOP: nyx ma nejaku chyby? ja sem teda na zadny nenarazil. double ignor taky funguje, tak co vic chtit?

    navic myslim, ze zase az tak velky prijmy z premiovek nyx nema, ledazeby mu nekdo platil uz roky v bitcoinem. tam vydelal docela dost... :D
    NOP
    NOP --- ---
    Zdá se mi, že zdařilým odrazem současného stavu celého Nyxu je kudlanka, tedy nástroj na hlášení chyb, která sama tak asi dva roky nefunguje a háže chybu.

    Ale na druhou stranu pozvánky šlapou a prémiovka asi taky něco sype.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Mě chybí cudlik co udela okenko do kteryho vlozim url obrazku a tagy okolo za me vyplni chytrý skript.
    HARALD
    HARALD --- ---
    HASH: <3
    MATHES
    MATHES --- ---
    Mne chybi diskuze o DI
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    A co datum registrace?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    me chybi drunk mod.
    HASH
    HASH --- ---
    Chybí mi refresh
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: vzpomen si kolik dnu zabralo vysvetlit nyxovi ze zmena vsech dataci prispevku je demence. pak polkni a pochopis
    L4MA
    L4MA --- ---
    HARDCABB: ja predevism furt nechapu, a uprimne me to zajima, k cemu je tato funkce puvodne urcena... v jaky situaci me muze teoreticky zajimat ze "někdo odpověděl na příspěvek ve Vašich upomínkách"?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    VON_GILOTINE: tak a jdes do double ignoru!

    a doufam ze nebudes komentovat zadny prispevky co mam v pripominkach, abych o tom nedostaval upozorneni

    a taky ti davam minus a doufam ze ti nikdo neda plus, protoze by se z toho pak stala neidentifikovatelna a neviditelna nula, ktera pak nepujde rozkliknout
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tvl. nechcete toho trochu moc?!

    nova moznost neco on off? neco na co si je stezovano jenom 2 3 roky? ste se posrali ne
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pratele! nezapominejme taky na to, ze tyto zpravy chodi i tehdy, pokud na prispevek odpovedel clovek, kteryho mate v ignore!

    [ HARDCABB @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam