• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Uz dlouho se mi stava, ze kdyz kliknu v "Poslednich" na nahled nejakeho velkeho (pravdepodobne) obrazku, tak se v "lightboxu" zobrazi rozsypanej caj. Priklad klik na obrazek viz lightbox1.png, orezanej vysledek v lightbox2.png. Lze s tim neco udelat? Mam na to workaround, v devtools / network si ten obrazek najdu a zobrazim v novym tabu, ale je to dost opruz. Nasimulovano ve:
    - Firefox 67.0.4 (64bit)
    - Chromium 75.0.3770.100 (64bit)

    L4MA
    L4MA --- ---
    REDSNAKE: aktualni opera, zvuk funguje.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TOOMIX: Diky budu hledat chybu u sebe
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REDSNAKE: zvuky z youtube mi jedou, notifikace SZ se mi přehrajou na všech otevřených nyx tabech. Chrome 76
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Video z youtube vložená do příspěvku na nyx nepřehrávají zvuk. Po prokliknutí přímo na youtube zvuk funguje. Zvuk není na nyxu ztlumený.


    Pokud mám nyx v TABu a jsem na jiném tabu v prohlížeči, nezobrazují se mi takové ty +1 v hlavičce tabu při přidání příspěvku.

    Proměnlivě mi cinkají notifikace na SZ když jsem na jiném TABu.

    Opera, aktuální verze.

    Děje se to jen mě?

    Děkuji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ACID: Hmm, pravda u obrázkových beru, že by automatické slučování bylo nepraktické... Tak jen pro správce.

    Jen koukej čerpat data, jinak prý levnější nebudou!
    ACID
    ACID --- ---
    NAVARA: U obrázkových klubů je systém 1 post 1 fotka fajn, podle čísla se rozhodnu jestli se podívám na mobilu s ne třeba ultra rychlým připojením, nebo to nechám na později/ntb..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: u toho přeci používáš reply, takže je poznat, na co reaguješ
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    A co kdyz komentuje nejake prispevky a pak zaklada vlastni vlakno?
    To je dost scifi...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: další

    - možnost sloučit několik příspěvků jednoho uživatele (tzv. tapetáře) do jednoho postu
    - případně to slučovat automaticky, pokud postuje pořád jeden a ten samý člověk
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NAVARA: řádově mívám mezi 10 a 20 taby, což bych řekl, že není tak moc
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DANIELSOFT: Nemáš otevřeno hodně tabů? Mne načítá klidně i 15 vteřin i.nyx.cz, pokud jich mám kolem stovky…
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    občas mi při reloadování sledovaných klubů hodně dlouho prohlížeč (tab s nyxem) visí a načítá na googleads.g.doubleclick.net

    nejnovější Firefox 64bit, IP v ČR, nepoužívám žádné blokování reklam ani ghostery, ani VPN
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FR: možnost u mých diskuzí (nebo těch kde spravuji), klidně jen pro premium správce :)
    - vypnout efekt doubleingore
    - zakázat mazání vlastních postů
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ: To je ale ovsem tragedie. Pak chapu, ze to je presne vec, ktera by si zaslouzila customizaci na prvnim miste.

    Doprdele tak to nemackej, kdyz to vis!!! Na to ti nemusi nikdo delat zakazovatko! ;-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KOC256: Protože to vždycky nahrává do PNG.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    Jakoze na cilene zmacknuti Ctrl+V ti vlozi obsah schranky? :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KOC256: Protože mi toto chování nevyhovuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ: Proc?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    A jde to vypnout ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam