• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: ty vole, normalni ignor je na picu, protoze ja ty lidi vidim a akorat oni me ne. to je dost kurva nefer zalezitost.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VYHULENY_UFO: nic ne, budou te mit dal v normalnim ignoru. logika 8000 tvl
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: rupne jim zilka...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: ja doufam, ze ne. co bude s chudakama, kteri si me dali do ignoru, abych mel od nich klid...?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMBRIDER: DI se uz ma rusit jako prezite ne?
    NYX
    NYX --- ---
    SHI: Zalozka upravit nebo tak neco. Jde menit jen druha cast nazvu, nejde to prejmenovat totalne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KID_MCHUTT: ty vole, ty se smejes, ale ja sem ze svych fizlackych zdroju zjistil, ze skutecne nektery idecka na nyxu moje zamestnani diskutuji. ja bych to tak strasne chtel videt.... :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VYHULENY_UFO: kdybys, vole, nedělal na protidrogovým, nikdo by ti nepsal :P
    SHI
    SHI --- ---
    Mám dotaz, jde změnit název diskuze? Jak? Nedaří se mi to.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOUDY: hele to už mě taky napadlo, ale nejde. Jen nové např. jako _BATMAN_
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jde nejak zazadat o zmenu ID pokud ten kdo ho ma se na nyx treba nikdy nelognul?..Hrozna rad bych si zmenil ID na BATMAN..Ten se nikdy neprihlasil a to ID je fakt dobry..Imho by sluselo nekomu jako jsem ja :) - https://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=BATMAN;f=%3Fl%3Dtopics%3Bl2%3D3
    SITH
    SITH --- ---
    TOMBRIDER: mi to poslední dobou přijde jako častý a oblíbený jev, kdy si lidé (např. dragon nebo danysek) dají někoho do DI, aby si založili fake id a sledovali diskuzi stejně, nebo si dokonce založili fake id, skrz které si založí další fake id, skrz které mínusuješ toho, koho sis dal na hlavním id do DI.

    mě to přijde jako nějaká nemoc, rozdvojená osobnost, nebo jako řešení toho, že si do DI dáš už tolik lidí, že jsou pro tebe diskuze nečitelné, tak si založíš další id, aby sis tu diskuzi zas hezky přečetl :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: a druha vec je paranoia nyxich uzivatelu. ja jsem se setkal v nekterych auditkach s tim, nejenze si mistni pirati a anarchisti mysli, ze sem fizl,tak xchaos zije v halucinaci, ze mam taky multaka a co je nejhorsi, prestoze mam na profilu napsany ze drogy neprodavam, najdou se casto idioti, ktery mi cas od casu napisou, jestli bych neco prodal.

    proste nyx, sbirka vetsich a mensich kokotu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOMBRIDER: tak generovani multaku hlavne neco svedci o kocourovimikesovi.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    A vážný přestupek je posouzen jak? Dostanu do pošty od správce velkým písmem napsáno ty, ty ty?
    Já jen že se tu rozmáhá čím dál více fake ID za účelem sledování lidí v DI..
    A evidentně to nikomu nevadí...
    Jsem jen tak zvědavej, při pondělku v práci za klávesnicí...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    "Vytváření si více ID pro vlastní potřebu a vytváření společných ID je možné pouze po předchozí domluvě s administrátory. Pokud se tak nestane a dotyčný ani následně nepodá administrátorům reálné zdůvodnění, bude se to posuzovat jako vážný přestupek proti pravidlům tohoto diskuzního serveru."

    Je nějak omezeno vytváření více ID pro vlastní potřebu, nebo nikoliv a můžu si jich nasekat hromadu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA: A ta kontrola IP ma fungovat jak? Stale zapnute doma na pc a na pracovnim ntby, ktery dost cestuje. Pak na tabletu, mobilu a nevim kde jeste.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NAVARA: potvrzuju, ocividne zmizela session cookie neznamo pryc. a absence IP me taky pekne sere.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kontrolu IP nevypínám, přesto mne nyx občas v průběhu používání odhlásí - třeba před chvílí - proč?
    O žádném jiném zařízení krom mobilu s nyxdroidem nevím, v logu už adresy nejsou, abych se podíval…
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: nejsem si toho vedom ... koukam do nastaveni a pry tam mam 600 mega, tak asi ne ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam