• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADMIX: My tu máme takovej skvělej vynález, co tam na západě neznáte - FUP, hodně skvělý na automaticky spouštěný videa…

    Navíc, Nyx kašle i na ten zbytek tagů, jako loop, mute,... tak si nestěžuj :P
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SITH: ale proc ne? neni to video, tak je to v poradku!
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: po posledním převodu měl gif 48MB, takže jsem se rozhodl to neuploadovat :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SITH: nelze, protoze autoplay je zlo, takze my kdo chceme reaction mp4 si prevadime 500kB mp4 do 15MB gifu a pouzivame ty
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    REDTIME: Tak s největší pravděpodobností začne rss feed házet chybu 500, když někdo vloží hod kostkout. Pro fixnutí stačí přijít do audítka a rss začně magicky zase fungovat.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Neprobíhala nějaká změna ohledně rss/atom feedu? Poslední dobou mi házejí chybu 500.

    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SITH: vyfiltruj si ADMIXe a klíčové slovo "autoplay" :]
    SITH
    SITH --- ---
    lze nějak vložit video s *.webm s automatickým přehráváním, např. jako to nyní funguje pro gif?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALFA_BLB: Ty sis založil multiID a divíš se, že bylo zmizeno? :)
    NYX
    NYX --- ---
    ALFA_BLB: neboj, platby za premiovku bys mel mit refundovane.
    ALFA_BLB
    ALFA_BLB --- ---
    NYXy:

    Můžeš mi prosím vysvětlit proč si mi zrušil úplně nový čet z kterého jsem ještě nic nenapsal?

    hned po tom co jsem zaplatil 2000Kč za profilovku?

    To je pomsta kvůli holce?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    GREATDRAKE: potvrzuji

    je to tím, že ten odkaz vypadá jako HASHSOUBORU.dlouhysuff?name=divny_nazev_souboru_s_cislem_20191127.dlouhysuffix
    tedy tam chybi za HASHSOUBORU ix z té přípony
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Zlobí attachování souborů v poště, pokud mají ne uplně standardní strutkuru názvu.
    Když zkusím sobě poslat soubor co se jmenuje: divny_nazev_souboru_s_cislem_20191127.dlouhysuffix

    tak se tváří jako přiložený, ale po kliku na link to hlásí "Not Found"
    DNF
    DNF --- ---
    VYHULENY_UFO: nahodou na tenhle pripad si dobre pamatujuto, slo docela hladce, par lidi vyjadrilo nazor, ze chce nechat majitele klubu na jeho vecnou pamatku, i kdyz je po smrti, a nechtej aby to vedlo UFO. To samozrejme vsem prislo jako supr napad, takze UFO ostrouhal mrkvicku, a spravce tam dostal nekdo jinej ..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX :)

    708 Kementari
    661 Majkelina
    652 Lencadlo
    640 Ttichticka22
    628 Kleer
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOOMIX: nejaky takovy top10 v ruznych kategoriich, jo? :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VYHULENY_UFO: jeden dotaz do databáze, co by mohl NYX udělat?

    Stejně by mě zajímaly i jiné věci z databáze - příspěvek s nejvíce pozitivními palci (tipuju nějaká nahatá nyxačka), příspěvek s nejvíce negativními palci (něco od REBORNy?) atd.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: Cislo co nechces vedet.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NAVARA: spis pro zajimavost, ste schopny zjistit, kolik takovych auditek s nefunkcnim adminem tu muzete mit?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Po 12 měsících, co majitel ani spolusprávci nevlezou do klubu, se v administraci ukáže tlačítko "Revoluce", po jehož stisku se zahájí anketa o novém vlastníkovi. Přihlásit / hlasovat budou moci nenováčci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam