• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: auditka s muzikou napriklad.
    Jsou tam metry hudby neco stary roky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: jako asi budu litovat, ze se ptam, ale coze?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: me. Kdyz chces videt vsechno co ma vic nez 0 v pisnickach je to podstatnej rozdil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: trochu zbytecne, ne? +1, koho to zajima :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: hlavne toho ze tam chybi +1 :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sikovne skryto? dyt to je snad prvni, ceho si clovek uz dlouha leta vsimne :-)))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STARE_CASY: šikovně skryto!
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    A není to tu už náhodou? Ikona dvou palců...



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co filtrování podle plusek i do klubů?
    MATHES
    MATHES --- ---
    LUCKILL: Jenda Citrón! Od naší maturity jsem tě neviděl!
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    LUCKILL: --- tohle nepíšu z důvodu dalších nesmyslných přestřelek písmenek ---
    často se v reálném provozu stane že třeba nefungují ty "oblíbené" lajkovačky (ne není to zrovna tim že ostatní uživatelé je mění taky), něco se nenačte - třeba část změn v poště - systém neni 100% (za což nekydám, spíš to chápu, je to velký a hmyzu se daří), koneckonců viz dotazy uživatelů v system klubech, ale osobně jsem to tam prostě nenašel.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: Rád bych věděl proč bylo vyhověno duplicitnímu požadavku na klub [ TORI @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade ] , zatímco ten první [ VOYTEX @ nyx :: kluby :: zivotni styl ] čekal déle než měsíc. Dík.
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    KOUDY: jestli někdo leze na tripu na nyx, ani litovat ho nelze, snad to nejsi ty Kouďáku! ;)
    DRAGON: grosse, nebo scheisse kokot?
    SCHWAB: svět je plnej omylů viď?

    Přeji vám ať v sobě najdete tolik energie až se stanete svědky přepadení, nebo nečekaného zranění na ulici, snad se budete iniciativně vměšovat také.

    Jinak tu poštěkávejte jak chcete vás se to netýká a mě, kterého máte v kategorii "ultraH8rrr troll par excellence" to přeci jen posílí.

    Jinak mam návrh na deal: pokud nyx vymaže kompletně můj profil, nemám s tim problém. Co na to jeho výsost veličenstvo? (mimochodem, nemožnost smazat komplet profil? taky bizzarek, dávám veřejně minusek;))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Trol vs nyx 1:0
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUCKILL: ty jses proste kokot a jeste nevychovanej, tak uz drz hubu, protoze za ty tvoje kecy ti nikdo pomahat nebude.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    některý pozvánky neměly vzniknout :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCKILL: To uz si delas prdel ze? Jiste nemel Nyx nic lepsiho na praci nez jen tobe to schovat...

    Ty jsi fakt pripad...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LUCKILL: asi jsi byl zrovna na tripu?
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    KOC256: asi? no...
    Co neni ještě jasné? Proč to tam nebylo když jsem to v osobním nastavení hledal? Ale jasně, ani neodpovídejte, určitě jsem to neviděl...

    i tak díky a nvrmr

    KOC256
    KOC256 --- ---
    LUCKILL: Bude to asi o te hranici slusnosti no...

    Co znamena ze + na - nefunguje?

    Zobrazovani - je v menu osobni - nastaveni - pro odvazne. Chapu ze to nevis, ale nechapu, ze se neumis slusne zeptat.

    Jeste neco neni jasne?

    Neni zac...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam