• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: No, muzes se zkusit ozvat za par mesicu. Ten framework jeste pred par dny neumel upload souboru vubec (a treba ani zpracovat pole hodnot z formulare) a musel jsem si to tam dodelat sam. Asi tak pred tydnem tam konecne nejaka podpora pristala, tak az to prozkoumam, budu mit predstavu o proveditelnosti. Pokud pujde nejdriv overit uzivatele a pak teprve streamovat zbytek requestu s daty, uvazoval bych o tom - teoreticky az do zbyvajici kapacity prostoru, co clovek ma. S tim, ze nad urcitou velikost by ty soubory byly automaticky docasne (v poste - predpokladam, ze jinde to nema smysl?).
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Okamžité sdílení většího množství dat skrze nyx, když už jsme oba přiihlášení. O něčem se bavíme (pro mne typicky posílání 25+MB pdf dokumentů) na které chci aby se protistrana aktuálně koukla.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYX: Ja bych uvital moznost dokoupit si dalsi misto. Dost casto pastuju ruzne obrazky ze sveho disku a pak je musim slozite hledat v klubech a promazavat treba ty rok stare.
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Ted uplne nerozumim k cemu by se to pouzivalo :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Bylo by fajn mít větší scratchpad. Tj. možnost krátkodobého uploadu s životností třeba v řádu hodin. Ale rozumím tomu, že to by věci učinilo z hlediska vývoje složitějšími.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: To maji uz ted? Ale nad kapacitou premyslim. Ted je to nastavene stejne.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Budou mít useru víc než 10mb schránku k nahrání dat?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: toto se zrejme gold uctum nestava ,))
    Tak ja jsem znamej, ze jako frflam na kvalitu a na prachy, ale nejdriv musi bejt kvalita, pak budou teprv prachy. To je normalni poradi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Ok, tam to dává větší smysl :) Byť se divím, že ji někdo stihl olikovat :o
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: v poslednich
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: To se ti ukazuje v tomhle klubu? :D
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Mluvim o novem nyxu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ale spíše jsem myslel - ať si to klidně má 1024, ale je to prokliknutelné na původní nahranou fotku v plném rozlišení
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Nahrávátko ukazuje 1024 a nahraná fotka byla skutečně oříznuta na 1024xněco (z 11k*7k :)

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Je tam 1600px

    Testoval jsem avif pro ty male nahledy, ale tam mi to nevychazelo zasadne lip nez jpg. Pro ty velke nahledy muzu zkusit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BUCKOWSKI: me se to stava u 1:20 zobrazenych a zobrazeny jsou tak 1:1 k nezobrazenym
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    PALEONTOLOG: mně to teda v Chromu nemrzne...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: ja bych ocenil, kdyby se nejdriv ty 1024 zacaly aspon zobrazovat a nezpusobovaly zamrz chromu. Krom adblock nemam zadny, pluginy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam