• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Slo by, alespon pro mobilni zobrazeni, odrazit palec trochu zprava? Pravidelne misto palce mackam pocet plusek, diky :)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    NYX:: diky.
    Ja ten nedostatek dokazu snadno obejit, ale dovedu si predstavit, ze to do nasazeni nove verze muze nekomu komplikovat zivot.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: a budeme moci už konečně loopovat videa? :)
    NYX
    NYX --- ---
    Tak koukam, ze tam se to chova uplne blbe :-) Zadam si to jako bug.
    NYX
    NYX --- ---
    JONEZ1: Novy nyx by se mel chovat jinak (tezko rict, jestli lip). Ale ten nic neblokuje, ale upravi html do nejakeho validniho stavu. Tady bych ocekaval, ze to prevede na html entitu.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    Ahoj, nenasel jsem, jestli existuje nejake specialni `bug-report` auditko, tak to pisu sem.

    Kdyz jsem chtel do textu v poste (zapnute html) pridat url na inzerat, v jehoz titulku byl pritomen znak `<`, validator zahlasi, ze mi chybi uzavrit html tag, i kdyz jsem tam zadny nevlozil (pri automatickem nahrazeni puvodni url za odkaz nedojde ke konkverzi "většítka" na html entitu).

    Konkretni URL `https://www.nyx.cz/index.php?l=market;l2=4;id=210769;n=8e07`.
    Chyba pri odeslani formulare `Chybná HTML syntaxe. Nejsou uzavřeny všechny tagy`.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nyxi ty nás teda napínáš! :)

    https://cln.sh/GextKZ+
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: No, muzes se zkusit ozvat za par mesicu. Ten framework jeste pred par dny neumel upload souboru vubec (a treba ani zpracovat pole hodnot z formulare) a musel jsem si to tam dodelat sam. Asi tak pred tydnem tam konecne nejaka podpora pristala, tak az to prozkoumam, budu mit predstavu o proveditelnosti. Pokud pujde nejdriv overit uzivatele a pak teprve streamovat zbytek requestu s daty, uvazoval bych o tom - teoreticky az do zbyvajici kapacity prostoru, co clovek ma. S tim, ze nad urcitou velikost by ty soubory byly automaticky docasne (v poste - predpokladam, ze jinde to nema smysl?).
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Okamžité sdílení většího množství dat skrze nyx, když už jsme oba přiihlášení. O něčem se bavíme (pro mne typicky posílání 25+MB pdf dokumentů) na které chci aby se protistrana aktuálně koukla.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYX: Ja bych uvital moznost dokoupit si dalsi misto. Dost casto pastuju ruzne obrazky ze sveho disku a pak je musim slozite hledat v klubech a promazavat treba ty rok stare.
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Ted uplne nerozumim k cemu by se to pouzivalo :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Bylo by fajn mít větší scratchpad. Tj. možnost krátkodobého uploadu s životností třeba v řádu hodin. Ale rozumím tomu, že to by věci učinilo z hlediska vývoje složitějšími.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: To maji uz ted? Ale nad kapacitou premyslim. Ted je to nastavene stejne.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Budou mít useru víc než 10mb schránku k nahrání dat?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: toto se zrejme gold uctum nestava ,))
    Tak ja jsem znamej, ze jako frflam na kvalitu a na prachy, ale nejdriv musi bejt kvalita, pak budou teprv prachy. To je normalni poradi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: Ok, tam to dává větší smysl :) Byť se divím, že ji někdo stihl olikovat :o
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: v poslednich
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: To se ti ukazuje v tomhle klubu? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam