• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: Zvlastni...taky jedu ve Firefoxu a mam to ok. Tak netusim.
    AIRGURU: Ano
    HAVANA: Mam na seznamu k oprave
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Ios aplikace hlasi, ze pristupuje na zrusene api
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Nejde vkladat obrazek ze schranky (ted teda mam okno, ale myslim ze to slo?) ctrl+c na obrazek, ctrl+v do diskuze a nahralo se to do mejch souboru?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HAVANA: featura, která by se v Postgre blbě řešila. přejmenuj na "aaa_nazev kategorie"
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    Po prechodu na novou verzi se zmenil skin na greymatter. To byl umysl?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    NYX: v pohode, nejak se zaridim, kdyz vim ze to tak zustane.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Firefox 87
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Zmizely hlasy proti na diskusi, kterou bych rad zalozil. Bylo to 22 pro a 6 proti. Vlastne si muzes zkusit zalozit novou diskusi ;o)
    NYX
    NYX --- ---
    HAVANA: Je to vlastnost. S kterou bohuzel nic moc neudelam.
    FATBOZZ: Jaky prohlizec?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Mám v nějakých stánkách dole prázdné místo. Asi nějaká chyba se skinem
    -
    A pak nejde vkládat obrázky CTRL+C+V sem do políčka. To jsem byl zvyklý místo posílání přílohy

    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Po updatu je prahazena abeceda...a kategori ktery jsem mel pojmenovany na zacatku s teckou, aby byli nahore, jsou ted dole..

    je to bug nebo featura? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HASH: Velka gratulace :)
    HASH
    HASH --- ---
    KOC256: mival jsem stejny nazor

    pak jsem ho zmenil, poznal skvelou zenu a vydelal spoustu penez

    ted uz dementy jako ses ty potkavam zcela vyjimecne, vetsinou v archaickych castech internetu, jako je tahle

    dnesek byl pro me pripomenutim, jak dlouhou cestu jsem vlastne za ty roky usel, diky za to...
    HASH
    HASH --- ---
    IDLE: aha, a proc myslis, ze uz tam nechodi?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHES:
    no vynakládám energii protože je to mnohem efektivnější než nechat Nyxe lepit koberce na zeď pro 0,1% uživatelů, kteří by zrovna toto využili.

    A zaklínání se prémiovkou mi přijde trochu pochybné. Nikde není deklarováno, že nuzné pětikilo ročně někoho opravňuje k představě, že má právo nyx využívat jako hosting. K tomu, jak píšeš, jsou opravdu dedikované služby.

    A teda k jádru pudla. HASH nereklamoval (pokud vidím dobře) to že se zmenšuje, ale to že se mu zdá, že to zmenšení není dokonalé. Ale kdybych ti tu nahrál (teda spíše HASH nahrál) deset dvojic obrázků, tak u kolika bys v rámci scrollování poznal který je lepší a který horší? Dejme tomu bys na každý obrázek měl 2 sekundy. Ale možná je jen moje rozlišovací schopnost nízká. Ale nedává to moc smysl. Pokud bych tady chtěl řešit nějaké profi grafiky, tak asi je lepší to mít opravdu v plném rozlišení na jiné platformě a nebo přikládat jako přílohu.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KOC256: Prijde mi fascinujici kolik energie vkladas do toho abys nekomu vysvetlil, ze to neco vlastne nechce:))

    Pro klasicky diskuzni format s tebou souhlasim, ale existuje tu nemalo "grafickych" klubu, kde pokud chces nasdilet puvodni rozliseni musis hostovat jinde a na nyx vkladat pouze odkaz (na coz je spousta uzivatelu zvykla), ale kdyz si koupis premiovku a budes chtit pouzivat nyx jako hosting, tak se dostavas presne do problemu co popisuje Hash

    Pro nepremiovej ucet to asi opravdu pusobi jako zbytecna kravina (toho mista tady clovek fakt moc nema) ale kdyz si clovek zaplati premiovku, tak si velmi rychle zvykne na to vkladat obrazky na nyx prostym copy&paste a tim, ze je to "premiova" funkce, tak mi ten Hashuv navrh dava docela i smysl.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    Jinak je nesmysl tu pastovat mnohamegové obrázky, protože hromada lidí si nyx prohlíží třeba mobilně a pak by to ZBYTEČNĚ, žralo data...

    Fakt si to tu pleteš s jinou službou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    Ten rozdíl je tak banální, že je myslím spoustu jiných míst, které by si zasloužily energii do vývoje...

    Někdy je jen třeba zvednout hlavu a rozhlédnout se...
    IDLE
    IDLE --- ---
    HASH: Já bych klidně na IRC chodila, kdyby tam ještě chodili zajímaví lidi. ;)
    HASH
    HASH --- ---
    KOC256: proc jsi nezustal na IRC?

    NYX: ten resize se deje kvuli nahravani nebo zobrazovani?
    nemuze byt soucasti premiovky to poslat s unlimited velikosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam