• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Všim jsem si, že když vlezu do auditka, kde jsem ještě nebyl, tak se ni neobjeví v historii.
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    NYX: nevidím
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ve starym, kdyz jsem v browseru (PC i telefon) dal z klubu zpet na "historie", dostal jsem se do aktualizovane historie - aktualne navstiveny klub byl nejvyse - posledni navstiveny vetsinou bez neprectenych. Ted se dostanu do stejne historie jako pred navstevou klubu, ktery tak zustal na puvodnim miste se zobrazenym poctem prispevku i kdyz uz jsem je vsechny precetl.
    ted konkretne aktualni Vivaldi @ Windows10.
    NYX
    NYX --- ---
    MAUGLI7: Klik na to hamburger menu by ho mel taky ukazat.
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    NYX: drzim si palce .)

    FATTY
    FATTY --- ---
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    Mobilní zařízení;v diskuzi nezobrazuje panel hledání, zobrazí se až po překlopení
    JAYB
    JAYB --- ---
    Nevidim nahoře vlevo svoji ikonku. Je to bug nebo feature?
    (Chrome, W10)
    NYX
    NYX --- ---
    SADAKO: Ano, nektere moznosti nastaveni jsem nedelal do nove verze. Pouzivalo to minimum lidi.
    FONTAN: Zvlastni, mne se to chova tak jak ty to pozadujes. Jaky prohlizec apod?
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    i s premiovkou jsem mel zaple reklamy. hlavne kvuli tomu, ze back v prohlizeci, z diskuze do bookmarku, prepocital pocty prispevku. zda se mi, ze tato featura zmizela bez ohledu na to, zda mam zaplou reklamu ci ne. skoda .)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Dá se někde vypnout zvýraznění opalcovaných příspěvků? Měla jsem ho vypnuté, po přechodu na novou verzi se mi zapnulo a v nastavení tuhle možnost nikde nevidím.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    "Osobní - Nastavení pro odvážné" už nebude?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KOVOVAMINCE: Už funguje. :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Zasadne potrebujeme appku na androidy :(
    EKG
    EKG --- ---
    Chatovatko nefunguje. Bug or feature?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ILICIUS: Zkusila a nefunguje.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Záhlaví jsem rozbalil, záhlaví jsem celé viděl, takže by se mi už nemělo zobrazovat, pokuf to někde explicitně nevyberu, ale pořád se mi tam ten kus zobrazuje

    ILICIUS
    ILICIUS --- ---
    KOVOVAMINCE: Zkusil(a) jsi dát do adresy prostě nyx.cz, pouze obnovit tě tuším bude házet rovnou na chybovou stránku (alespoň mě to tak dělalo).
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ATOMIKS: obecně to dělá, když se vyhledává řetězec kratší než tři znaky. vyhodí to na home s tím, že se nepodařilo načíst diskusi.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Blbej dotaz: Nejsou prohozený "historie" a "sledovaný"?
    A prohlížeč v mobilu říká 404...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam