• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Měl jsem před migrací hnědo-zelený skin a v nové verzi mám asi defaultní světlešedozelený.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //pokud se rozhodnu upravit text na svem profilu, nyx zahlasi: Nepodařilo se uložit obsah
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    JVMLOK: potvrzuji i na iphone
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MJUGEN: jde vyřešit pomocí číslic na začátku názvu kategorie
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    na iPadu při přihlašování v chromu po vyplnění jména a hesla tlačítko přihlásit pouze vymaže obě pole, ale nepřihlásí
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Ahoj, dříve jsem měl jinak uspořádané kategorie diskuzí ve sledovaných. Zajímavější kategorii mám až skoro na konci, chtěl bych ji na začátek ještě před vlastními...
    TMA
    TMA --- ---
    V poste nejde vkladat obrazky pomoci Ctrl+V.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: tedy vlastne zadne _prijate_ attachmenty v poste co jsem zkousel - vsechny davaji 404
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: jj moje chyba vsiml jsem si :) pardon :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Když jsem dříve navštívil audítko s x nepřečtenými zprávami a posléze se z něj vrátil pomocí např. tlačítka myši zpět, tak došlo k "smazání" počtu nepřečtených příspěvků. To nyní nefunguje a počet nových příspěvků je stále viditelný.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak vsechno si pisu, zitra se pustim do oprav.

    MAWERICK: Ted je mozne nahore si to prepinat tlacitky. Ten klik na zahlavi byl sikovny, to je pravda. Pisu si.
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    Na telefonu, když se přihlásim do fóra kde mám nové příspěvky, nezobrazí se ikonka "k prvnímu nepřečtenému příspěvků" nebo jak se to jmenovalo, super mi to ulehčí hledání začátku kde mám čist, díky
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Nyxdroid přestal fungovat, nejde se ani znovu autorizovat. Prosím o opravu.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ELIDOR: jj tohle mi taky chybi hodne... menu nahore je nejak.. spatne :)

    a ma dotaz... v Historii se driv zobrazoval pocet diskuzi s novyma prispevkama na kterej kdyz se kliklo tak je to "vyfiltrovalo"... to je ted pryc. chyba nebo feature? :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ahoj NYXi, vlastni skiny nebudou povoleny? mival jsem (tusim) od Aether s menu vlevo .. bylo to prakticke uzpusobeni viz priloha
    dekuji

    E2E4
    E2E4 --- ---
    Chm, nejde mi attachement z posty z 13:02:36 1.4.2021
    SPACEX
    SPACEX --- ---
    Prosím, nešlo by přehodit sledované a historii tak, jak to bylo? Asi se na to dá zvyknout, ale je to dost matoucí.
    + nefunguje nyxdroid, bude nějaká aktualizace?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nefunguje náhled přiloženýho souboru. Neukáže se nic kromě textu...

    A kosmetická připomínka - v tabu prohlížeče se otevřená diskuze propisuje jako "diskuze - název auditka". Asi by byl lepší jen "Název auditka".

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Když ale v tom poprvé navštíveném dám odeslat, tak už se v historii objeví. Chyba, nebo vychytávka?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Všim jsem si, že když vlezu do auditka, kde jsem ještě nebyl, tak se ni neobjeví v historii.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam