• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    V tmavém skinu je název diskuse nad polem pro zadávání textu tou šedou hrozně nenápadný, nešlo by to nějak zesvětlit a ztlustit, prosím? :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Dalsi graficka - tentokrat layout. Pokud je nejaky text v uvodniku diskuse, tak jsou blbe umisteny ovladaci prvky pro diskusi. Jsou proste moc dole a moc uprostred/vpravo. A pod textovym polem vznika strasne moc mista.

    Vic asi rekne pic.

    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    WOJTISHEK: To jsem zkoušela hned, ale neuvědomila jsem si, že musím mazat “od počátku věků”, ne jen posledních 24 hodin.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    A dalsi, tentokrat prakticka - nelze vkladat obrazky ze schranky pomoci ctrl+v .
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PISKVOR: co se dá dělat, no... ale jinak ano, vypnutí plusíkodpovědi v blikací části by bylo fajn :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Jedna graficka - rozdily mezi prodanym a neprodanym jsou strasne blbe videt, neni z toho poznat kterej cudlik je aktivni.

    Nemluve o tom, ze "prodano" neznamena to samy co "neaktivni". Idealni by bylo rozlisovat aktivni/neaktivni, kdy u neaktivni by se mohlo jeste rozlisovat prodano/neprodano (+ na Nyxu/jinde), pokud tena Nyx chce sledovat uspesnost svyho trziste.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KID_MCHUTT: Takhle ten stoleček neprodáš...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX diky ti za barevny zvyrazeneni zvoleneho palce ... obrovsky diky
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WOJTISHEK: U staré verze nefungovalo "smazání nových příspěvků" při skrytí reklamy v nastavení. Ale tu mám povolenou
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PISKVOR: odpověď:plusík!
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    :D
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    neustále klikám na historii
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Nyxdroid nefunguje.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KEVIN00: tak to netuším :( vím, že to dělalo u některých prohlížečů a např. u Chromu lze nastavit reload after back button. U Vivaldiho jsem to nikde nenašel.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Me to zatim sere cele...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: a jeste jedna vec, nemusim ani text svyho profilu editovat, dam jenom nahled a znovu hlaska: Nepodařilo se uložit obsah
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JVMLOK: V jednom kuse! Sakra.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NELLAS: tyvole už jsem na to kliknul zas.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zdá se mi to, nebo zmizela možnost vypnout zobrazení ikonek? :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    WOJTISHEK: Vivaldi Browser
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam