• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak má vypadat link na filtrování v klubu dle uživatele a textu v nové verzi - tedy, na co přespat následující?

    ?l=topic;l2=1;id=11419;filter_user=navara;search=topic_search
    VACA
    VACA --- ---
    NAVARA: perfektní, děkuju velmi pěkně! A omlouvám se že tohle jsem měl sám dopátrat.
    (oáza klidu a míru pro mé oči je z5:)


    Tak teď už jen to textový pole, abych nepsal někde daleko na levý půlce monitoru. A budu nejšťastnější:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: osobní - nastaveni - vzhled, forest
    VACA
    VACA --- ---
    hele nejsem v tomhle oboru technicky zdatnej abych si něco vytvořil ale dvě věci který mě trochu tahaj za oči, kdyby mi někdo poradil řešení.

    Barevnost, novej nyx je barevně děsně vyšisovanej, prostě je to takový mrtvý, monoténí, jak vytažený ze záhrobí:D Je nějakej jednoduchej způsob jak si nahodit oldskool "jungle" barevný schéma nyxu?

    Druhá věc, textový pole pro vytváření příspěvku. Strašně mě irituje jak je to na jednom boku. U starýho nyxu jsem to řešil tak, že jsem ho měl v prohlížeči permanentně zvětšenej na 150%. Tajže textový pole bylo vycentrovaný. Tenhle lacinej "trik" už nefunguje, musel bych to mít zvětšený asi na 230%, a to už se nedá...
    Jo je tady ta možnost si textový pole roztáhnout za růžek myší, ale to není permanentní, zdá se. Musel bych to dělat pokaždý při vstupu do diskuze...

    No, a ty barvy, teda, uff, ty barvy, je to hrozně mdlý :(

    sry
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    10. Atribut loop u videa je v tichosti odstraněn a video neloopuje
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SABRIEL13: Ale je to tradiční! :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    9. Tabstop lupy není za tabstopem textu, takže se nejde po napsání přepnout na lupu tablem a odpálit to mezerníkem

    Udělal jsem screenshot, ale nelze ho vložit se schránky, takže nic :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    KOVOVAMINCE: Díky za tip :) Nicméně jako systémové řešení se mi to nezdá šťastné.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SABRIEL13: Otoč zařízení :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Mobilní verze nemá vidět možnost palce dolů, ani výběru vlastního příspěvku pro smazání.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Tahle zrudnost se dava pryc jak?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    8. Vrátit blok zpět do hlavní nabídky :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Osobní > blok.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABRIEL13: Kudy? Vůbec nemám na liště link "blok" či něco podobného
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Btw já do svého bloku přístup mám.
    QWIFF
    QWIFF --- ---
    Možná to teď úplně nehoří, ale přimlouvám se za zachování propojení s Nyxdroidem. Ta apka je sic v mnoha ohledech nedotažená, ale ve všech dalších mi vyhovuje a vystačím s ní. Takže až bude čas, tak prosím...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    rekt, tak ani odkaz do nastavení neudělám :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QUANTI: Jj, defaultní skin je slušné zlo… https://www.nyx.cz/profile/NAVARA/settings/design
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KID_MCHUTT: Ach tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam