• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: s tím překlopením mobilu jsem narazila - vyzkoušela jsem Vivaldi, Chrome, Firefox i Operu (standard, ne mini) na Android 7.1.2, a v žádném z testovaných případů se mi po překlopení do landscape nic nezměnilo a vidím jen paleček nahoru. Může to mít souvislost třeba s velikostí displaye?
    NYX
    NYX --- ---
    MITTRA: Takhle to bylo i predtim. Ostatni ikonky se zobrazily kdyz clovek zaskrtl checkbox (coz planuji zas doplnit) nebo preklopil mobil.
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: Zvlastni. Ma to fungovat tak, ze pokud je prispevek na strance, jen se zvyrazni. Jen pokud je mimo obrazovku nebo uplne na jine strance v diskuzi, zobrazi se v popupu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    V mobilu na výšku u příspěvku nelze dát palec dolů a další funkce, jen pri otočení na šířku, nešlo by to doplnit prosím?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOVOVAMINCE: přidávám se s prosbou o nápravu, vypadá to divně

    LOGO
    LOGO --- ---
    NYX: děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    LOGO: Muzes si ji zmenit zpet v nastaveni.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Ta barva zůstane takhle vyblitá?
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Skok na prvni neprecteny dodelam casem. Naopak jsem na nej Nyx lip pripravil, uz si osahame vsechny obrazky, zjistime jejich velikost a po skoku dolu by se nemelo stat, ze se bude menit velikost obsahu nad tim, jak se bude teprve donacitat (nebo teda muze, ale nemelo by to byt tak caste).
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: On o tu diskuzi zadal dvakrat.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Kvituju rychlost. Obrovskej rozdíl.
    Velký tlačítka pro stránkování v diskusích jsou taky skvělý.
    Chybí mi rychlý skok na první nepřečtený příspěvek v diskusi (možná by to tam volitelně mohlo skákat rovnou?).
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ja jdu udelat kafe a pustim se do toho :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Strasne mi chybi menu na strane. V dobe 3k a 4k monitoru je to prirozenejsi. Argument, ze vetsina lidi ho mela nahore byl spise zpusobeny tim, ze jedou default.
    TAP
    TAP --- ---
    Líbilo by se mi opětovné zvýraznění názvu auditka, takhle je to sice kompaktní, ale často nevim, kde jsem (na nyxu, ve městě už se trochu vyznám)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Úplné plošné skrytí všech záhlaví mi hodně chybí
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na GATE bezi hlasovani pro jiz davno zalozene diskuze - napr. Machiv industrial.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdyz jsem presel z nyxu na odkaz mimo a dal jsem zpet, tak me to vyzvalo k prihlaseni. Po zadani jmena a hesla jsem dostal chybu 403.
    WTK
    WTK --- ---
    osobni/nastaveni/autorizace/vytvorit rucne pri pokusu vytvorit novej token hlasi chybu 422
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DROOPI: Zdá se mi, že se ti to spíš zdá, protože mě to teď chodí (nebo to NYX mezitím opravil)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Cosi divneho s príhlašováním -
    - zalogoval jsem se na nyx (+zapamatovat si mě), nastavil forest4 rozkliknul pár klubů, OK, pročetl, pozavíral taby, OK, kliknu na odkaz na nyx na svém rozcestníku - vyblitý login, no přihlásím se znova a povšimnu si, ze se zmenily adresy, aha, změním adresu z prastarého ...php... na https://www.nyx.cz/bookmarks (OK, nový nyx, nové adresy, proč ne) funguju
    - pootvírám zajímavé novyky v tabech, pročtu, taby postupně zavírám, až zavřu poslední, kliknu na (nový https://www.nyx.cz/bookmarks) odkaz - vyblitý login, odškrtnuté "pamatuj si mě", zaškrtnu, odklepnu, dostanu se na 403 zkoušíte něco nepovoleného stránku (https://www.nyx.cz/login aspoň myslím) - chvíli ručně experimentuju, nakonec se nějak dostanu dovnitř, zopakuju rutinu (nějaké novyky do tabů, pročíst, pozavírat, klik na odkaz na rozcestníku) a zase jsem, kde jsem byl
    - po pár experimentech zjistím "novou správnou cestu":
    - - kliknu na odkaz https://www.nyx.cz/bookmarks - vyskočí vyblitý login
    - - kliknu do URL, dám Enter - vyskoří zelené bookmarks jak to chodilo vždycky
    - - rozhodně neklikám v loginu na tlačítko přihlásit, protože by mě hodilo do slepé uličky
    - - reload F5 taky nepomůže - musím kliknout do URL řádky a Enter (i když mám vedle otevřené zelené okno s rozepsaným příspěvkem)

    Nešlo by to opravit? Tak, aby pokud mi dosud nevypršely cookies, tak mi odkazy zvenku dovnitř fungovaly a otevíraly cíl, nikoli (nefunkční) login?

    (problém asi bude někde okolo toho, z které stránky na bookmarky jdu - zevniř NYXu to chodí, z venku ne a přihláešní pak taky nefunguje, dokud ručně nezavergluju s URL)
    Díky

    PC, Linux, Firefox
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Ahoj zda se mi to nebo v nove verzi nejde v diskuzi vyfiltrovat prispevek od urciteho uzivatele jako to slo driv?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam