• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KULA
    KULA --- ---
    PALEONTOLOG: první věc co mi chyběla.

    ++za plovoucí okno pro text, které ale nezaclání nad ikonami!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Pokud mi přijde oznámení (bublina) o reakci na můj příspěvek, zobrazí se u ikony notifikace číslo "kolikátá" reakce to je. Ovšem kliknu na oznámení (bublinu), tak se číslo u ikony notifikace neponíží o dané zobrazení či nezmizí v případě jedné akce a pořád je zobrazuje počet nepřečtených/nezobrazených reakcí. Bylo by dobré nastavit, že v případě kliknutí na "bublinu" a přesměrování tak na daný příspěvek zmizí i číslo v notifikace, případně se poníží o danou akci.
    BTW Za mě bylo staré chování ideální, tj. bez čísla reakcí na mé příspěvky v ikoně notifikace.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SLASH: ano, nefunguje, zmejioo se API
    NYX
    NYX --- ---
    QZUZKA: Tak ten je bozi :-D Za chvili bude opraveno.
    SLASH
    SLASH --- ---
    Mobilny apky nyxdroid nefunguje? Skusal som vymazat cache a potom aj storage...
    Po otvoreni apky chce po mne vygenerovanie kodu, ked zadam Get Code dostanem :
    Unexpected error, please contact author for help.

    :(
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    feature: Pokud chci do příspěvku dát odkaz na nějčí jiný příspěvek, ale nechci to jako odpověď, tak dříve fungovalo přepsání začátku tagu mezi "reply " a "|" a zobrazilo se to třeba jako "řešeno před týdnem" nebo tak něco. Teď to nyx zahodí a nacpe tam nick. Půjde to obnovit?
    PUPU
    PUPU --- ---
    TUILE: aha! Ty me mates!
    TUILE
    TUILE --- ---
    PUPU: tuile dala plus :*
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    Náhodně se mi zobrazuje totok.

    PUPU
    PUPU --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    PUPU: Priklad prispevku? Tohle nepozoruji.
    NYX
    NYX --- ---
    ZORBEN: Ano, bohuzel tohle nejak rozumne nevyresim.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    možná blbost ale ve sledovaných diskuzích mám jednotlivý oddíly srovnaný jinak, než jsem měl předtím (mám na začátku některých podtržítko, právě kvůli řazení)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vím, že to tu bylo již několikrát, ale přidal bych se k prosbě o přehození tlačítek Sledované a Historie. Děkuji.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug?

    tenhle modul jsem nikdy moc nepouzival, kazdopadne pocitam, ze bych mel mit uploadnute primo na nyx stovky souboru, kdyz ovsem chci prehled v nastavenich -> files, vidim, ze mi zustava cca 0,4gb, nicmene side panel ukazuje jen 16mb souboru, a v hlavni casti okna, kde je list souboru, tak jich je videt maximalne 50 nebo tak, a nikde tam neni zadny ovladaci prvek, ktery by vedl na vylistovani dalsich [mozna je, a je ujetej csskem mimo, pac mi pripada, ze list je spatne naformatovany]
    PUPU
    PUPU --- ---
    kdyz da nekdo palec dolu na prispevek, je videt, kdo to byl. a vidi to i ostatni, nejen autor prispevku. to je umysl?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jde nejak "dokoupit" misto na disku?..Ukazuje mi to -0.9GB free :D
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE: resp. po odchodu jinam a příchodu zpět, obyč reload funguje
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    "Poslední" si nepamatuje moje volby v přiloženém menu, po reloadu stránky jsou tam zas všechny příspěvky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam