• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Vlezu do diskuze - přejdu > na druhou stránku - kliknu na refresh - 404
    (iOS, Brave)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RUTHAN: osobni - blok, vrácení odkazu nahoru už je někde dole ode mne ve FR :)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Me hodne chybi blok, mel jsem tam spoustu dulezitych poznamek pro user day use, da nejak dostat k tem datum co tam byly?
    BAAL
    BAAL --- ---
    NYX: Přísahal bych, že ta historie/sledované byla obráceně:-) Hlasoval bych všema deseti za otočení, dneska jsem si klikl as 10x na historii omylem
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Nemáš zpětně možnost zjistit počet uživatelů obou variant ve starým nyxu a v novým to upravit podle toho, která varianta byla četnější?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Premyslim spis nad diskuzi, kam to napostuji (se zapisem jen pro me) a lide budou moci pomoci hlasu prioritizovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Máš někde (třeba ve veřejném bloku :) todo list, ať sem lidi nepíšou pořád to samé?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AETHER: Já měla na mysli, že by se umožnilo vybrat si z těch dvou možností. Řekla bych, že třetině je to jedno :))
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: a da se ta historie nekde prosim vypnout? nebo bylo by mozne to zas vypnout? diky me to tam proste fakt stve.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: No a když se to prohodí, budou nadávat zbylé dvě třetiny.




    Skoro se divím, že tu nikdo nechce historii vyměnit za refresh. 🧐
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NELLAS: anebo skrýt, žeáno, jak to bývalo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: A nešlo by přidat nějakou možnost, jak si to otočit? Nadává na to tak třetina nyxu :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    nedalo by se pls v historii dát ty nastavovací tlačítka až dolů pod seznam diskusí? anebo je nějak sbalit? přece jen častěji čtu než nastavuju...
    NYX
    NYX --- ---
    BALAENA: To budou nadavat vsichni ti, kdo ji meli zapnutou driv.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    NYX: a šla by pls otočit teď? i když předtím otočená nebyla?
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: Jak jsem psal niz, driv tam ta historie bud nebyla vubec nebo byla tam kde je ted. Zadne otoceni neprobehlo.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: hele a slo by ta historie a sledovane otocit prosim? tohle je fakt sileny ...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Problem to není. Jen to pro mě bylo pohodlné, měla jsem to nastavené na mobilní email, takže mi to přišlo rovnou do SMS. Pokud jsem byla poslední, kdo to používal nějak nestandardně, tak nic, já si zvyknu :))
    VANEK
    VANEK --- ---
    Jak je teď v URL "nastavení > osobní" uživatelské jméno, nemůžu (neodvážím se) sdílet BFU jednoklikový postup na přenastavení skinu :-)

    QUIP: 1) a rovnou i "- nyx ::", přece vidím favikon ;)
    3) Odnovit do pravěku se nyní jmenuje tlačítko "vyřadit".
    MILIS
    MILIS --- ---
    neni to bug, spise pozadavek do budoucna.. styska se mi po menu nalevo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam