• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    TUILE: uf, diky moc
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja hlasuju pro zachovani analu a kremroli. vzdyt to je krasny, ze tu amme celebritu, ktera to dotahla za do napovedy!



    HOMOLKA: osobni -> blok
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: Je to ted pod profilem.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Přestalo mi fungovat pop up okno "Jít na první nepřečtený příspěvek". Je to jen nyní přechodný stav?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevím zda bylo, ale v poště staré přílohy mi nejdou otevřít...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: hledaná fráze @username
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Navrhy? Rad to zmenim :-) Jen tohle bylo takove last minute doplnovani a placl jsem tam prvni blbost, ktera me napadla :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: a dokonce jsem ten příspěvěk možná i našel (minimálně to obsahuje stejný obrázek), postoval ho někdo jiný... [BUSH13 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ještě co se týče toho vyhledávání, šlo by prosím v rámci nápovědy změnit koudyho kremrolový anál na něco méně konkrétního? (mě to tedy uráží v tom smyslu, že jsem bůh ví proč skončil v jeho DI, tak když už, tak už).
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: ale mně to notifikuje o nějákém příspěvku, který podle mě vůbec není můj :) To s těma sochama jsem nepostoval (nebo si toho nejsem vědom, nenajdu nic takového ani když hledám své příspěvky), v seznamu notifikací to taky není...
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: U notifikaci na palce chybi nejaka ikonka palce. Uz mam poznamenane.
    DONALD
    DONALD --- ---
    DONALD: *skočilo stejně jako včera :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    Mně nějak chodí upozornění na příspěvek, který není můj nebo tomu nerozumím...

    Tady upozornění na 2 příspěvky, nahoře můj a dole nějaký obrázkový, který netuším co je... číslo 55 je taky podivné.



    A tady co pak vidím, když rozkliknu notifikace:



    Dělalo mi to už i včera (stejný neznámý příspevěk)... myslel jsem, že mi včera pomohlo se odhlásit a přihlásit, ale dnes to na mě skočilo včera.
    SHIVALA
    SHIVALA --- ---
    Jen taková prkotina: tlačítko u filtru příspěvků dle počtu likes\dislikes má ty palce kontraintuitivně. Palec dolů je na pravé, "plusové" straně a vicerversa.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: Pravda, tohle jsem tam mel jen pro ladeni.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SEVEN: Prémiovku mám, ale netuším, jestli neprémiovkám něco přibylo. Ale předpokládám, že by to NYX napsal...

    Lišta je možná stejně široká. Ale ty tlačítka jsou asi jinak naposouváný na dýlku. Už jsem tu psala, že jsem sledovaný měla pod jinou prohlížečovou záložkou než teď (Velmi vědecký přístup meření, vím :D). :)
    Nicméně asi si budem muset zvyknout. :))
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Ja zvazoval nejake CSS fragmenty ulozene na Nyxu a zapinatelne per polozka. Nejspis s overenim, ze jsou ok. A na serveru by se pak pro existujici permutace nagenerovaly nejake bundly. Ale musim to promyslet.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Nešlo by udělat, že by po kliknutí na lidé to skákalo rovnou na přátele a ne na aktivní? Přijde mi, že lidi zajímají spíš přátele než nějací neznámí lidé, ale třeba se pletu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOMPAS: to bylo i dříve, abys nemohl stalkovat neviditelné

    NYX: nějaký support pro custom code by ale nebyl špatný - lidi by si mohli schovat historii, já přidat blok a posouvání diskuze po 100 postech, etc :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: jinak bych byl za to větší ladění, nepotřebuju mít všechny chyby opravené hned, ale smysluplně .o)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: což takhle přidat kritérium počtu sledujících
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam