• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NAVARA: uf, prave jsem se s tim taky stretnul, ja davam width vsude, pac jedu na 2k displeji a vyssich, tak mi to jinak neprijde. Width please!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Opravdu by to chtělo respektovat width/height u postů, pokud ho tam uvedu - ty majáky by měly mít 320 na šířku a naga - stahovat a měnit gif fakt nechci (ani nevím v čem :D)



    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

    NyxDroid na novém nyxu nefunguje a fungovat nebude, rozejděte se - není tu nic k vidění.

    Nový klient pro android časem možná [Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN]

    🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak uz by mely slapat ty nahledy priloh v poste i v diskuzich.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No to poresim nejakym nastavenim casem, vyskakovani mi prijde dobre pro info jestli ma smysl se jit vubec koukat, proc to cislo skace nahoru.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Nevyskakovat - prostě jen zvětšující číslo :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Vzhled je ok. Jen u palce by nemusel vybíhat celej příspěvek, ale stačil byl zkrácenej náhled. U příspěvků s obrázkem jen text třeba ( to dělal i starej nyx a nebylo to špatný). :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Nejde mi na mobilu zoomovat, kdyz si chci neco detailne prohlednout. Pritelovi to jde, tak to asi bude otazka vybranych zarizeni. Mam Xiaomi A2 a verzi Android 10.
    ZAK
    ZAK --- ---
    ZAK: nebo aby to bylo mozny nastavit popr. vypnout
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: me by stacilo neco miniaturniho, ted je to strasne rusivy. ten obri nahled celeho prispevku je uplne zbytecny. co treba tam ponechat jen to male cislo?
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Nyx je krásnej! Neměnil bych a jsem rád, že nedošlo k zásadním grafickým změnám!
    NYX
    NYX --- ---
    btw: Pokud by se nekomu chtelo navrhnout, jak maji vypadat ty vyskakovaci notifikace, uvitam pomoc. Jak odpoved, tak palec.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    btw. daji se ty emoji nejak zablokovat?
    at uz nastavenim tady na nyxu, nebo nejakym doplnkem do ff?
    me z toho krvaci oci :mrgeen:
    AETHER
    AETHER --- ---
    🧐
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    No jo, a evidentne se zachovavaji pri kopirovani odjinud: [CDR @ URBAN LEGENDS - need your experience!!!]
    Pryc s nima, prosim
    AETHER
    AETHER --- ---
    NELLAS: mně se to na počítači zobrazuje...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LAUNCHER: Na počítači se to nezobrazuje, to bude zase bordelu v diskusích...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    LAUNCHER: Smajlící na nyxu jsou proti přírodě!
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    LAUNCHER: to bude, predpokladam, rychle opraveno :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ty jo, funguji emoji, super, dekuji 🙂!

    🍇🍈🍉🍊🍋🍌🍍🥭🍎🍏🍐🍑🍒🍓🫐🥝🍅
    🌍🌎🌏🌐🗺️🗾🧭🏔️⛰️🌋🗻🏕️🏖️🏜️🏝️🏞️🏟️
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: Ok, zkusim nasledujici reseni

    Vyssi textarea na desktopu, zhruba odpovidajici max vysce sbaleneho zahlavi (kterou trochu snizuji). Na mobilu sbalim zahlavi uplne, zbyde jen odkaz pro expanzi.

    Oboje se tyka stavu, kdy posledni verzi zahlavi uzivatel jiz videl. Pokud se zahlavi zmeni nebo leze do diskuze poprve, vidi ho komplet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam