• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    BURKHAR: Taky si platim premiovku, nicmene to neznamena, ze jsem netaktni hovado co si neuvedomuje, kolik je ted na opravach prace a kde jsou priority.
    Muzes uz laskave jit s tema svejma nevychovanejma kecama do mist, kam slunce nesviti?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uz to tu padlo, ale nevidim to v seznamu k hlasovani - je mozno historii nacitat celou? to kliknuti extra se u prokrastinatora myho formatu pozna :D
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: Snad by to melo byt opravene. Kdybys jeste pozoroval, dej vedet.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    BLACKHEAD: Já mám historii rád a jsem rád za to tlačidlo,)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: Na starém Nyxu jsem to odeslání prázdné zprávy používal pro aktualizaci klubu, ale nevím, zda to nebereš jako zbytečnou zátěž serveru.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: Proc?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Nešlo by vypnout hlášku, že nelze odeslat prázdnou zprávu?
    NYX
    NYX --- ---
    CABOWITZ: Mam podezreni, ze ta diskuze je v sekci privatu (ve smyslu kategorie, ne prav) a ty na lastu videt nejsou. Budu muset proverit.
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: Mrknu na to. Tusim pricinu.
    PES
    PES --- ---
    BURKHAR: Kdyby NYX důsledně a jednoznačně pojmenovával prvky v HTML, mohl bys to schovat i pomocí vhodného "user.css" pro daný web...
    NYX
    NYX --- ---
    BURKHAR: Za par dni to pujde pryc.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Je chyba, ze nevidim kdo a odkud navstivil muj profil?
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    (prave jsem zadal prispevek do prastareho auditka chat a v poslednich se prispevek nezobrazuje)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Ehm - porad klikam na tu "historii"... :-(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Můžeš už laskavě oddělat tu debilní hlášku?

    "Vítejte na novém Nyxu. Více informací zde. Známé chyby jsou zde a můžete hlasovat, co je potřeba opravit nejdříve. Zatím nehlášené chyby sbírám zde."

    Platim si prémiovku, aby mě opticky nesraly reklamy a tohle mě opticky sere. Prostě tomu dej možnost skrýt navždy, protože o tom stejně všichni ví.

    Nebo máš v úmyslu ještě přidávat notifikace za každý znak napsaný do textboxu? A za kliknutí na odkaz?

    Sorry, ale novej NYX sucks... :(
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    DONALD: Děje se mi to taky. A začíná mě to štvát.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOUDY: pokud bys ho upravoval, já osobně bych ale chtěla vidět změny, ne jen že k nim došlo.
    DONALD
    DONALD --- ---
    Já se s tím bugem, že dostávám upozornění na cizí příspěvky smířím, ale jen hlásím, že se mi to opravdu pořád děje :)

    DWAY
    DWAY --- ---
    neco takoveho:

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOMPAS: no ale cekal bych neco jako "vyraz nenalezen pyco a neser me"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam