• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    NYX: jo aha. Musim dat mobil na sirku. To jsem předtím nemusel. Jinak chodim na nyx pres prohlizec i na mobilu.
    NYX
    NYX --- ---
    PPNEKK: To je i ted, ne? Na mobilu se musi kliknout na to hamburger ikonku.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    NYX: v kazde diskuzi byla možnos hledáni informací at uz podle slov nebo i podle toho jake id ho psalo.
    NYX
    NYX --- ---
    PPNEKK: Co myslis klicovymi slovy?
    PES
    PES --- ---
    TOOMIX: Jj, teď bude kolem 87.0.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    XL1: Firefox 45.9 je verze z roku 2017, nebude to tím?
    XL1
    XL1 --- ---
    45.9.0 firefox a obraz je v pravé půlce rozsypaný.... a nahrát sem přílohu nejde...
    XL1
    XL1 --- ---
    nešlo by se vrátit k původní/minulé / verzi ? proč upgradoivat něco co funguje ????ted mi to na monitpru vypadá příšerně, inzeráty se nedají pořádně editovat, je to enpřehledný a rozsypaný...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Zustala možnost vyhledavani klicovych slov v diskuzi? Nikde to nevidím?
    PES
    PES --- ---
    NELLAS + LOVE_DALI: aktuálně, než se ledasco vyřeší, tak je úlevou jedině uživatelské přepsání CSS :-) Např.:

    nyx-cz-user.css
    .discussion-name header { font-size: 130%; }
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LOVE_DALI: Znovu se primlouvam!
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Mohl by být prosím název auditka jinou barvou a klidně i větší velikosti? Takhle musím lovit, kde vlastně jsem..

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SAAYURI: Skoro to vypada ze burkhar uplne zbytecne trpi, a v ramci zlepseni jeho user experience bysme meli delat ze nyx uz neni.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nefunguji nejak nove notifikace o novych zpravach? Kdyz si prectu nove zpravy, tak mi porad dole sviti stejne cislo. Nejak mi to nyni prijde rusive. Tak si rikam, zda to nefunguje nejak jinak nez drive.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    BURKHAR: Taky si platim premiovku, nicmene to neznamena, ze jsem netaktni hovado co si neuvedomuje, kolik je ted na opravach prace a kde jsou priority.
    Muzes uz laskave jit s tema svejma nevychovanejma kecama do mist, kam slunce nesviti?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uz to tu padlo, ale nevidim to v seznamu k hlasovani - je mozno historii nacitat celou? to kliknuti extra se u prokrastinatora myho formatu pozna :D
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: Snad by to melo byt opravene. Kdybys jeste pozoroval, dej vedet.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    BLACKHEAD: Já mám historii rád a jsem rád za to tlačidlo,)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: Na starém Nyxu jsem to odeslání prázdné zprávy používal pro aktualizaci klubu, ale nevím, zda to nebereš jako zbytečnou zátěž serveru.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: Proc?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam