• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    BLULAJTA: prosím, přehlédla jsem na tento problém odpověď, nebo se to zatím jen neřeší? Je to věc, která mě trápí hodně, vyskytla se tu už od několika uživatelů a zatím jsem si nevšimla, že by na to Nyx reagoval. Díky
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Ouk, dík a v tom rohu bylo v poho. :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOVOVAMINCE: Ted je skryte. Na PC chci pockat nejakou dobu nez bude mit vetsina novych prispevku s obrazky uz dotazene velikosti. A trochu promyslet kam to tlacitko na PC napozicovat. Jestli v rohu dole neni zbytecne moc z ruky. Tak at tim pak nesoupu sem a tam.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Když zmizelo tlačítko "na první nový" na počítači, je to chyba nebo ne?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ale pokud by to bylo nad mentální kapacity některých uživatelů, tak i autosave je lepší, než stávající. Ušetří jeden klik.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: No jde mi o to, že naopak chci použít bez uložení. Jako že defaultně chci jedno (uložené), ale občas druhé. Když to přechodně změním, tak už to nechci měnit zase ručně zpět.
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: To uz spis auto-save rovnou. Ale reload bez ulozeni by byl imho dost matouci.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jedno vyžádání funkcionality (pokud by to šlo). Jak jsou v historii možnosti vše a jen s novými a musí se to uložit, aby se to změnilo, tak by se mi líbilo aby to fungovalo na klik bez uložení s tím , že s uložením by bylo natrvalo. Jako mít uloženo, že jen s novými, ale na klik zobrazit všechny a při příští návštěvě zase jen s novými (nebo naopak).
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    BOYLER: At je to tlacidlo vlevo od tlacitka "sledovane" a bude to OK.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    prázdné příspěvky

    XAJA
    XAJA --- ---
    INUSHKA: ja tiez idem vacsinou z mobilu. klasicky z prehliadaca. a s oknami nemam problem.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak ty otravne reklamy snad vypnute. Zjevne to google automaticky zapnul jako "experiment" pro pulku uzivatelu. WTF :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: spis jde o to, ze pak v historii bude permanetne bordel a pokud se v ni neda (i v nepremiovce) pohodlne mazat tak akorat tam bude pribyvat balast.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    NYX: jasne, tomu rozumim, ja jen ze se to treba vyskytuje i jinde / do budoucna :)
    NYX
    NYX --- ---
    JACQUES157: No tohle zpetne prepisovat asi nebudu :-)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ve zprávě od tori je starý link.

    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ve výpisu příspěvků konkrétního uživatele jsou trochu překryté prvky:

    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Nejde zoom dvěma prsty v prohlížeči v telefonu...
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    NYX: taky se mi objevila popup reklama, divil jsem se hodně. extensions žádné nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam