• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Ano, tohle slouzi k sledovani nove vznikajicich inzeratu, aby si clovek mohl do bookmarku hodit ty oblastni, ktere ho zajimaji. Takze ruzna granularita.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nevím, jestli tím míněno toto chování TAP
    každý inzerát se do historie propíše hned několikrát
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Za možnost zrušit zvýraznění příspěvků s pluskem nebo odpovědí bych se taky velmi přimlouvala.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    TERRA: zkusil jsem z desktopu i z mobilu přes tržiště – Vložit inzerát, obé mi funguje
    NYX
    NYX --- ---
    Zalohy posty uz jsou opravene a jdou otvirat.

    Nicmene jsem zjistil, ze cast souboru (tech ne-obrazkovych) se premigrovala spatne, takze budu muset udelat nejakou dodatecnou migraci...to bude docela fuska a chci to PORADNE otestovat pred spustenim, tak to odlozim na nejake klidnejsi obdobi.
    NYX
    NYX --- ---
    TERRA: Tak asi potrebuji lepe vysvetlit jak postupujes. Trziste / Vytvorit novy inzerat?

    Nebo jdes pres odkaz v zahlavi nejake diskuze? Ty jeste budu muset rucne prepsat, smeruji na stary Nyx zatim.
    TERRA
    TERRA --- ---
    NYX: ahoj, odkazuje me to primo sem, ja nevim ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [NYX @ nyx :: prioritizace chyb] Ne automaticky. Zobrazit dotaz na odstranění, seznam správců a pokud je ban na dobu určitou, tak počet zbývajících dní.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: A tak když v configu zvedneš 1GB na 5GB, tak se se s tím taky nějak smíříme - a bude to otázka pár vteřin :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Jak na novém nyxu zruším zvýrazňování příspěvků podle plusek? V nastavení se mi to nikde nedaří najít.

    Pokud je to součástí dočasné prémiovky, jak jí zruším? :)
    NYX
    NYX --- ---
    TERRA: A nejaka chyba tam je? Nebo co presne si pod tim mam predstavit?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: ok, tak ja se brzo ozvu.
    TERRA
    TERRA --- ---
    nejde mi vlozit novy inzerat na praci.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Interesting.. :)

    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Zatim jsem nad tim neuvazoval.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: budes mit nejak automatizovanou platbu premiovky bitcoinem nebo se ti budu muset ozvat a ty si vygenerujes pozadavek rucne, jako to probihalo posledni roky ?

    vidim, ze https://nyx.cz/premium stale obsahuje jen bankovni ucet a paypal...
    NYX
    NYX --- ---
    TROJKA: Kam vede ten odkaz? Mozna na stary nyx?
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Ahoj , nepodarilo se mi dostat na nyx z mailu "kliknutim zde ", jako dříve , jak na to?
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Tam ty filtry budu jeste nejak dodelavat, tak uvidim.
    KOUDY: No zatim resim jine veci teda :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Ahoj, nevim, jestli to nezapadlo... ale kdyby si posledni (menu) pamatovalo filtr na pocet oblibenych, tak by to bylo fajn. Ted, kdyz kliknu na posledni, tak se zobrazi uplne vsechny posledni prispevky, co pribyly. Drive to bylo tak, ze jsem mel filtr na nejakych 20+ nebo tak neco a nemusel jsem se pokazde prepinat na vetsi pocet palcu. (v znamych chybach jsem to nenasel)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam