• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Pokud zůstal zachován limit uživatelů pro privátní diskuze, bylo by to dobré.
    Byla to totiž metoda jak zjistit, kteří uživatelé jsou aktivní a kteří ne, když bylo třeba, kvůlivá limitu, udělat čistku.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    NYX: u malých privátních diskusí se to hodilo, že člověk věděl, že už mají všichni přečteno. Ale jinak je to samozřejmě diskutabilní fce.))
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: Ano, majitele videli i ty, co zbytku populace byli skryti
    NYX
    NYX --- ---
    RUDIE: To zalezi na jejich nastaveni jestli chteji byt videt ve statistikach. I kdyz majitele diskuze mozna meli nejaky override? Podivam se...ale je otazka, jestli by ho meli mit :)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Všiml jsem si změny, že statistiky diskusí (kde jsem vlastník) již neukazují poslední návštěvu/přečtení příspěvků uživatelů s prémiovou verzí. Bude se tahle sympatická bigbrother featura pro majitele diskusí vracet? :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když odpovím na příspěvek a někdo ho smaže, po kliknutí na odkaz se zobrazí příspěvek, co byl původně pod tímhle, žádná hláška, že původní příspěvek byl smazán.
    DWAY
    DWAY --- ---
    LEENVECKA: ja nevim, je se chytil ze se ani nedivam, a proste kliknu. Asi sem moc velky zavislak na pc :-D Ale zkusim treba to pujde.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    DWAY: hele ani ne ... proste jdes automaticky na druhy misto :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    nechte, prosim, uz tu historii tak, jak je.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DWAY: no more prázdné místo.

    Taky jsem se uklikával. Imho spíš než svalová pamět má vliv to, že automaticky klikáš na druhé tlačítko zprava než že by mělo vliv kolik pixelů je to od okraje. Takže to docela funguje.

    Ale jako nikomu nenutím.

    DWAY
    DWAY --- ---
    LEENVECKA: to ale nevyresi svalovou pamet, kde porad budu klikat na prazdne misto :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    DWAY: heke ja to vyresila pomoci Adlocku a vymazani historie z toho menu a nechani jen sledovani. Celkem uspokojivy musim rict :)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Tohle nejak budu muset vymyslet.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GREATDRAKE: Aha, jsem myslela, že to hledáš u sebe. Já totiž ostatním lezu na profil jen omylem. :D
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOVOVAMINCE: asi potřebuji lepší navigaci - nikde nevidím ani poslední návštěvy ani last login ID KOVOVAMINCE

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nahrala jsem obrázek do pošty z mobilu. Obrázek se mi neukazuje v mých souborech, to je bug nebo feature?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GREATDRAKE: Poslední návštěvy :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Zobrazení profilu už nezobrazuje čas posledního loginu, to je záměr? (byla to docela užitečná fýčura)
    DWAY
    DWAY --- ---
    SAMOUT: proto sem navrhl anketu :) Protoze nechci tvrdit ze kdyz to tak mam ja, maji to tak vsichni :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DWAY: Njn, a pak jsou lidi, jako treba ja, kterym nove tlacitko, i jeho umisteni, uplne maximalne vyhovuje, protoze oblibene prakticky nevyuziva, a vsechno jede jen pres historii :-). Holt se nikdy nezavdecis kazdymu, me zas silne vadi panel "poslední konverzace" v poste, po novu nejde zrusit.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Neurčitý příslib mi zatim stačí. Dík! :))
    NYX
    NYX --- ---
    KOVOVAMINCE: Ono to tam hleda neco, co vypada jako validni nick. Obejit to muzes proste zkopirovanim odkazu na prispevek. Treba se k tomuhle nekdy dostanu.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Ten reply link (jsem otrapa, vím:))... Teď se mi přepsal na požádovanej text místo ID, ale zase přestal linkovat. :D A když id přepíšu jen na dvě písmena, úplně se rozbije.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam