• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ZUULUU: Zkusim tu prodlevu prodlouzit na 10m jako to bylo na starem nyxu.
    TILIO: Dik, jdu opravit
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    NYX: Dik a teda jeste jedna vec, kde najdu,kdo byl v mem infu? Driv to tam bylo a ted jsem asi slepa.
    NYX
    NYX --- ---
    PULKA: v osobni / nastaveni / vzhled systemu si muzes prepnout zpet na puvodni forest
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nejdřív díky za update, jede zatím všechno jak má :) Akorát nevím, jestli je to mnou, ale přijde mi, že nová barevná schémata nějak nejsou tak kontrastní jako stará? Společně s třeba nepodbarvenýma řádkama ve sledovaných, decentnějšíma barvama v diskusích je pro mně nějaký složitý se v tom vyznat. Je nějaká šance, že se to bude ještě upravovat? Případně možnost přidat vlastní styly?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Kdo si prosadil tu bezbarvost toho příznaku o reakci? Mě ta červená vyhovovala, hned jsem to viděl. Tohle docela ignoruju.
    NYX
    NYX --- ---
    A mel by byt dodelany lightbox na last a v poste. Na last je tedy stale chybka, ze se tam neco dostava v plnem rozliseni, na to mrknu nekdy pozdeji.
    NYX
    NYX --- ---
    DARKINA: 1) [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    2) zvlastni, to by melo byt videt...podivam se, jestli to nevidi omylem jen admini
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Filtr jsem pouzila, ale kdyztak me zabijte.)
    1)pri vyhledavani se prispevky neukazuji dle data, ale prijde mi to, ze se radi dle abecedniho nazvu auditka.
    a tedy vubec mi to neukaze existujiciho uzivatele, i kdyz ma id stejne jako hledane slovo

    2)u infa id neni videt komu vsemu poslal pozvanku, tzn. fake id ani nepujdou dohledat

    Diky
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Vsiml :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tleskám za propočet průměrný barvy u obrázku a její následné zobrazení jako pozadí u tagu [img] při loadování. Efektní 👏. Teda pokud jsem si toho všiml správně :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: No... a linkuje to na nějaký existující příspěvek. Bez jakéhokoliv komentáře, že příspěvek je smazaný.
    A při nahrání fotky do pošty mi to ten soubor v mých souborech prostě neukazuje. Teda zatím jsem nahrávala z mobilu, jestli to může dělat nějaký rozdíl.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Jinak netusim si si to vzbavuju spravne, ale v Trzisti, kdyz clovek klikl na fotku nabizeneho predmetu tak se ta fotka zvetsila a dalo se v ni sipkama posouvat na dalsi fotky v danem inzeratu bez toho aniz by clovek sel primo do tela inzeratu (zustal v kategorii).
    Ted kliknu na fotku a jdu primo na inzerat.

    vybavuju si to spravne?

    #bug ?
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: A ta obrazovka s notifikacemi zatim ukazuje zvyraznene jako nove i ty jiz timhle zpusobem videne. To si poznamenam, at jeste casem opravim.
    NYX
    NYX --- ---
    Obzvlast velikost by se sikla i mne :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOUDY: Mozna casem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    bude v profile/files razeni souboru podle data/velikosti apod?
    NYX
    NYX --- ---
    Za chvili nasadim novou verzi

    Opraveno [_OZZY_ @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    A hlavne to snizovani poctu notifikaci po normalni navsteve dane diskuze (funguje stejne jako update bookmarku, tj. jen kdyz tam clovek vleze jako primo do diskuze a ne pres konkretni prispevek). Tohle nebyl uplne trivialni zasah, tak snad tim neco nerozbiju :-)
    NYX
    NYX --- ---
    SALLYTADEAS
    SALLYTADEAS --- ---
    Hledal jsem v známych chybách "str", abych našel stránkování. A na tohle nic:
    Automaticky se mi teď zobrazuje 20 příspěvků. Když chci zadat, kolik chci zobrazit přispěvků (po jednom u gifů na slabé wifi), tak se mi stále zobrazuje 20.
    PES
    PES --- ---
    CLUMP: Už se řešilo, dočasný "workaround" viz. NYX
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam