• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    P_T: NYX:

    Ještě jeden problém. V diskuzi, kterou vlastním, se mi nesbaluje záhlaví, takže vždy musím nejprve scrollovat. U jiných diskuzí se mi to neděje.
    P_T
    P_T --- ---
    Nevim, jestli je to bug nebo feature, ale nefunguji html tagy pro vlozene obrazky typu width="500" height="600", ktere jsem drive bez problemu pouzival. Ty obri tapety delaji diskusi neprehlednou...
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: Neni to prehozene, historie byla driv volitelna, ted je tam vzdy.

    Razdeni bohuzel zmenit nejde.
    NYX
    NYX --- ---
    ABE: Tohle nekdy casem mozna poresim. Vim o tom kazdopadne.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ahoj, dvě drobnosti:

    1) není náhodou jiné pořadí menu v záhlaví nyxu? neustále klikám na history a divím se, že nejsem v bookmarks... Je to přehozené? Proč? Šlo by to dát zpět?

    2) abecední řazení auditek v bookmarks nyní začíná čísly a až pak jsou písmena. 1 je tedy před A. Taky - proč? Jde to změnit? Trochu mě to mate :)

    Díky
    ABE
    ABE --- ---
    + když už jsem byl v konzoli. Je tam nejala 404ka

    ABE
    ABE --- ---
    NYX: Osobně bych se ten gradient klidne vyprdl.
    Myslím, ze takhle je to také ok.

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: ten link samotnej je celej divnej.
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Jezis ono se to cpe i do fragmentu...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: no dobre tak uz mlcim :)

    ale fakt se taky pridam k "menu doleva" movementu :D viz napr ELIDOR: . to je vazne moc useful feature :)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: nebyla potreba, stavajici byly dokonale. me osobne opravdu velmi velmi chybi moznost dat menu doleva ..
    aktualne (mma 24" monitor) mi prvni radek textu v mistnosti zacina cca v 65% vysky obrazovky. kazdy cm dobry u sirokouhlych monitoru.
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: ? to asi nechapu
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: Jo tohle. Perzistentni je svalovani/rozbalovani vseho akorat.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: ok :) i tak dik za odpoved :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: hele nefunguje. aspon ne u me. Klinku na nejakou kategorii a ta se rozbali, kliknout na jinou a ta predchozi se zbali a rozbali se ta "nova". a kdyz kliknu na "sledovane" tak se to vrati do "stavu 0" tzn vsechno zbalene
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: I kdyz s tou odpovedi...do toho jeste vstupuji palce. Asi tam necham tenhle link. Link na odpoved by mel byt umisteny na odpovedi samotne.
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: ??? Tak by to melo fungovat.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: NYX: aha :) ok :) no pokud si to pamtuju spravne tak ve stare verzi to bylo tak ze se ti ukazovaly odpovedi jako jednotlive notifikace?

    ale asi na posledni by to davalo smysl no..

    A jeste jeden nitpick kdyz uz jsem se ozval :) Ty "kategorie" ve sledvoanych... super ze se to bali ale nemohlo by to byt perzistentni? Aby si to pamatovalo stav a ne p[okazde zacinalo vsechno zabalene (pri refreshi nebo relogonu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam