• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: To se mi nejak nedari zreprodukovat :-/
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    kdyz se v diskuzi, kterou mam otevrenou, objevi novy prispevek a chci ho nacist spolu treba s 19 dalsima, driv jsem nastavil 20 prispevku a klikl na sipecky. tohle ted nacte jen ty nove prispevky, pro nacteni spravneho poctu to musim udelat znovu jeste jednou a nemit v diskuzi zadne nove (schovane jen za seznamem ikonek). je to tak chtene, neslo by rovnou nacist zadany pocet?
    KEJML
    KEJML --- ---
    Když si rozbalím plusy u příspěvku, na který někdo odpovídá a pak v této odpovědi najedu na odkaz na původní (oplusovnaý) příspěvěk, vidím tam nějaká písmenka navíc:

    NYX
    NYX --- ---
    SIRIEN: Muzes prosim overit, ze to ted funguje? Nejspis vlivem opravy co tu probehla uz pred casem. Diky
    NYX
    NYX --- ---
    KEVIN00: Melo by byt opravene (aspon u me na iOS + Firefoxu).
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Melo by byt opravene
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: Psal jsem to i ja [QUIP @ nyx :: pripominky uzivatelu] taky nemam faviconu. Browser Falkon.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Díky za ten název diskuse.
    PES
    PES --- ---
    NYX: Uááááh, do čeho se při tom hráblo - rozbilo to dosud rozumně fungující zobrazení vstupního boxu a ovládacích prvků...
    ...takhle jsem si to musel přestylovat, protože ty "section" části v tom upraveném stylu mi udělaly paseku (stará Opera 12.x) a záhlaví se roztáhlo na celou šířku a vykoplo formulář vstupu doleva na a hlavně za okraj obrazu :-/

    A vůbec ta struktura HTML a CSS zdá se mi poněkud šílená ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    Uz by se mel zachovavat query string u internich odkazu

    [nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Ok, upravim to.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: ano, videl jsem v sekci "posledni" prispevek z diskuse 'SINGLE... jsem sam(a) a bavi me to...' , jsem tam bez pristupu s hlaskou Přístup odmítnut. Jako vim o tom, ale stejne sem v poslednich videl prispevek z teto diskuse. K dobru budiz, ze jsem ho nemohl opaleckovat, se mi zase objevil pristup odmitnut. ale samotny prispevek jsem videl.
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Jako ze tam mas zakazany vstup do jinak verejne diskuze?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //mozna to uz probehlo, ale to je zamer, ze v https://nyx.cz/last vidim i prispevky z auditek, do kterych nememam prava?
    AETHER
    AETHER --- ---
    TUILE: no tak to jsem z toho jelen :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Už to bylo napraveno do původního a jediného správného stavu. Yay! :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Když porovnám notifikace a výpis v klubu, nějak mi to neštymuje, no.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Já myslela, že to podle času je. Ale nestudovala jsem to úplně podrobně...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Podle čeho se to vlastně aktuálně řadí v diskusi? Není to ani podle abecedy, ani podle času.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOVOVAMINCE: raději lidskou stopu než abecedu.. za mě asi vše
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam