• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *pardon, řiká se tomu "upomínky". Každopádně, načítat 1117 upomínek s obrázky etc., v jednom okně, napříč všema diskuzema je takové, chm...
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoj, když jsem to zkoušel před lety, nebyl pro to prostor. A tak to zkusím teď jestli by něco takového nešlo udělat v rámci revitalizace nyxu:)
    A sice: Záložky, bylo by opravdu super praktické a použitelné když by se v záhlaví diskuze ukázal počet záložek v konkrétním vláknů.
    Tak jako to funguje např v poště.

    Mít záložky pouze na rozcestníku diskuzí, je trochu nepraktické, je to strašnej guláš, nedá se v tom pořádně vyhledávat, a když na to kliknu začne se mi načítat třeba tisíc přízpevků v jednom okně, páte přez deváté..

    Zobrazovat záložky v diskuzích, prosím. Prosím pěkně:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Dvě UX drobnosti (pardon jestli existují a jen ji přehlížím) k poště, jestli by šlo.
    - přidat někam viditelně jak stará je nejstarší pošta (tj. od kdy už je třeba hledat v zálohách)
    - dát link na soubory záloh přímo k tomuto údaji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABRIEL13: Rozbíjí to diskuze. Normální ignore máš pořád neomezené, tj. stačí to probrat na skutečné stalkery a ty, co jen nechceš z nějakého důvodu vidět
    NYX
    NYX --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NYX: máš nějakou představu, kdy by ses mohl dostat k zprovoznění záloh diskusí?

    jako většina jsou dated kecy, bez kterých svět nebude horší místo, ale třeba u klubů o vaření/pečení člověk do té zálohy občas nakoukl, když si vzpomněl, že v dubnu 2016 na nyxu letěl "takovej ten famózní koláč" :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: nefunguje, pokud dám width bez jednotek (px)
    v náhledu se zobrazí bez aplikovaného stylu, jen s tím uživatelským width
    po odeslání se zobrazí velký, bez width a bez aplikovaného stylu, je potřeba reloadnout diskuzi, ab se spravilo
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: aha, to řešení se nenamatchuje, pokud dám ten img tag jako self-close
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Jo tak na tohle by to prolinkovat slo, to je dobry napad.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Když mi vyskočí upozornění (pupup okno v pravo dole), že někdo reagoval na můj příspěvek, tak nepřemýšlím na to přesně kliknout a kliknu většinou do největšího pole - pole s mým příspěvkem. Ale tím se dostanu na svůj příspěvek a nevidím reakce, Což mi přijde mírně na prd. Bylo by fajn vidět rovnou i ty reakce. Ideálně nějak vyfiltrované :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Posláno
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Melo by byt.



    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Muzes mi poslat ty puvodni obrazky? Treba na nyx@nyx.cz? Otestuji.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOC256: can't see shit, captain
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: jako QWWERTY + bych přidal drobné OCD když jeden linkuje více obrázků v jednom postu a chce je mít stejně velké.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dvakrát po sobě se mi povedlo založit takový příspěvek
    [KOC256 @ Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN]

    Nejsou tam vidět screeny obrazovky mobilu. Nahrání D&D z PC.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: už je to nasazené?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SABRIEL13: limit je deset
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam