• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: Na starem nyxu pred migraci vidim v DB 115 zaznamu.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak v menu je nejaky prvotni nastrel napovedy. Kdyztak dejte vedet, co doplnit, predelat apod...
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Jo tak. Tam meli ted nejake vypadky se switchem. Doufam, ze uz to maji vyresene.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: objevi se mi tam hned z twitteru historie vypadku a je to samej problem s housingem
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Ne, 418 je kdyz se nasazuje nova verze Nyxu. Par vterin to startuje.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ten zelenej housing ma casto vypadky? zas sem mel #418
    NYX
    NYX --- ---
    Jako to tlacitko se tam neukazuje pokud mas mene nez 200 diskuzi v historii...ale jestli mas pocit, ze ti jich hromada zmizela, tak nevim.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    THX_1138: Já ho mám úplně dole. Chrome s AdBlockem.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: žádný, používám 3 pomlčky ;)
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: Jinak hledani prispevku viz [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    Hledani diskuzi jeste budu ladit. Ted to proste hleda podle nazvu a nastenky/zahlavi apod...s tim, ze nazev ma mnohem vetsi vahu nez ten zbytek. Jeste to budu ladit casem, nejspis podle pozice hledaneho slova v nazvu apod.
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: To tlacitko tam ale je? Nebo teda ja ho tam mam a nikdo dalsi si na jeho zmizeni zatim nestezoval.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Jak tak na to koukám, jaký je rozdíl mezi třemi čárkami a poslední ikonkou vpravo (kus řetězu nebo kýho výra)?
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: ja myslel ted to smazani vetsiny historie. Tomu nerozumim.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Asi je to jen moje OCD, ale neslo by ty "posledni navstevy" udealt nejak jinak, aby tak nejak podivne "uprostred" tabulky byl najednou colspan? Neslo by to bez toho (presunout ten odkaz jinam), nebo aspon na konci tabulky? :)

    NYX
    NYX --- ---
    Taky moc netusim, co je tou historii mysleno.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Historie normalne funguje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Myslím, že jsem to už připomínkoval v alfa testování, ale myslím, že by bylo fajn vypnout autocomplete. Funguje obecně dobře, používají to třeba banky...

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Když už nejde linkovat http obrázky, nešlo by vymyslet nějakou syntax jak uploadnout obrázek tak, aby byl zároveň odkazem někam na web? A taky jak vyměnit obrázek za jiný (třeba přes soubory) aniž se změní jeho jméno? Když jsem linkoval fotky z mého hostingu, tak jsem je mohl i na místě vyměnit za lepší, pokud jsem je přepracoval. To vše teď nejde a linkovat obrázek jen odkazem je naprd. Blbě to vypadá a lidi nejsou náhledem ani motivování kliknout.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: ještě tam dej popis menu při kliknutí na ikonu, zejména kvůli odpovítání, ať nováčci nevypisují přezdívky ručně a pak odkaz na příspěvek přes 3 pomlčky za přezdívkou. To by mohlo stačit.


    NYX
    NYX --- ---
    Hmmmm...jeste odkazy na nejake aktualni servery pro hostovani obrazku. Kdo zna co fungujiciho? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam