• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Ale i tak na mobilu skryju ten cas asi
    NYX
    NYX --- ---
    Tak dobry, pujde to :-)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: To si nejsem jisty jestli pro standardni formularovy prvek jde. Mozna bych musel vyrobit nejaky vlastni.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: kdyz vidim ty dva screenshoty, tak ma znatelne vetsi misto pro vyrolovani aktivnich pratel. mozna by se dalo dat max na tohle okno a id s delsim nazvem pak pri vyrolovani “pretect” dopredu mimo to okno?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Nabij si telefon...chudinka! Ale ten problem jsem si poznamenal :-)
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: Premyslim, co s tim. zabirat kvuli tomu dalsi vertikalni misto se mi nechce :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    tori je v poste nabidnuta jako osoba pro odpoved.
    ve stary verzi se tori vymechavala a nabidnuty bylo osledni ID pred ni.

    BURAN
    BURAN --- ---
    IOS/Safari:

    PES
    PES --- ---
    NYX: Ach jo, nechat nějaký prostor (i kdyby jen pro premium ;-)) pro userskin.css nahrávané jako poslední, tak si nespokojenci poladí skin jaký potřebují, přepíší si co se jim nelíbí a ubude 3/4 prace ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: span a div. Na "p" to klidne muzu pridat pokud je potreba.
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: Tim smerem vse -> nove to jako toggle funguje. Opacne tam mozna dam nejaky auto-submit, tam reload musi probehnout.
    KEJML
    KEJML --- ---
    PJOTRIK: Použití to na P mne nikdy nenapadlo :) vždycky jsem to dávalo jen na span nebo div, ale smysl to dává :)

    @NYX u jakých všech elementů je spoiler povolen (ptám se kvůli Fyxu, zrovna včera jsem v něm spoilery řešil)?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Oproti drivejsku nejde nastavit spoiler css class paragrafu. S divem to funguje, u paragrafu se class nekde po ceste sezere

    spoiler paragraf



    spoiler div
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NYX: za to se přimlouvám
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    myslim ze jsem to tu uz rikal, ale neslo by prosim zmenit chovani historie aby bylo prepiani mezi vsema diskuzema a jen s novyma prispevkama zase "toggle" a nemuselo se to prepinat a ukladat?
    IWOOLORIN
    IWOOLORIN --- ---
    Drobná estetická záležitost - jakmile v diskuzi napíšete první znak, rozšíří se okno pro psaní zprávy o řádek a spolu s ním ujede všechno pod ním. Vypadá to divně jak to uskočí a přitom jste ještě nedopsali první slovo. Bylo by fajn kdyby se to textové pole začlo rozšiřovat až později. Kór když další automatické rozšíření pole následuje až při slušném množství textu na šestém řádku.
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak uz mi bylo vysvetleno, ze to bylo az na proklik a v nahledu to naopak nebylo. Si poznamenam a udelam to casem podobne.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: nejsem si uplne jistej... ale nech to tak.
    NYX
    NYX --- ---
    VYHULENY_UFO: Zrovna tohle fungovalo i driv co vim.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: no nebudu ti do toho kecat, ale podle me je to picovina.. ok :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam